ראשי

טוב, זה אדיר (צילום מסך מיוטיוב)

הפילטרים החדשים בסנאפצ'ט משנים את חוקי המשחק

זוכרים כמה התלהבנו כשיצאו הפילטרים החדשים? אז ההתלהבות הזו אפילו לא מגיעה לקרסוליים של העדכון החדש.

 ראש אחד   |   24/02/2016  |    |    | 

 

 

זוזו הצדה, קיא קשת בענן ועיניים ענקיות, כי עכשיו אנחנו יכולים לעצב בעצמנו את הפילטרים שבהם אנחנו משתמשים! מכירים את הקטע הזה שאתם מבלים עם החברים וממציאים האשטאג חדש ומתייגים בו את כל התמונות מהבילוי? אז הגיע הזמן להתקדם לשלב הבא: מעתה אפשר לעצב פילטר מותאם אישית בסנאפצ'ט; למשל פילטר שהכנתם במיוחד ליום ההולדת של ה-BFF, או סתם כי תקף אתכם פרץ יצירתיות.

 

 

החדשות הרעות: הפיצ'ר החדש זמין כרגע רק בארצות הברית, קנדה ובריטניה. נכון, זה אומר שאנחנו עדיין לא יכולים לעצב אחד כזה בעצמנו, אבל סנאפצ'ט מתכוונים להרחיב את השירות לארצות נוספות בקרוב מאוד. ואם עוד מעט יגיע השירות לישראל, אז אנחנו צריכים להיות הכי מוכנים שאפשר, לא?

 

 

אז ככה: כל מה שצריך לעשות זה להיכנס לאתר של האפליקציה ולעצב פילטר! שימו לב, יש כמה הנחיות מגבילות לעיצוב הפילטר - בין היתר, אסור להשתמש בתמונה של אדם, אסור לכלול פרטים אישיים ואסור לכסות יותר מדי מהמסך. תצטרכו להחליט מהו הטווח הגאוגרפי שבו יתאפשר להשתמש בפילטר (כלומר אם הוא יהיה זמין רק בשכונה שלכם, בעיר או במדינה כולה) וטווח הזמן שבו הפילטר יהיה זמין (כמה שעות, יום שלם, שבוע וכו'). מחיר השירות יתחיל בחמישה דולר ויעלה בהתאם לקריטריונים שתבחרו. לאחר העיצוב סנאפצ'ט צריכים לאשר את הפילטר שלכם, תהליך שלוקח בערך יום, ו... טאדאם! יש לכם פילטר אישי משלכם!

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=E_ZjEeEez_0

 

 

SNAP - אנחנו מתים כבר לעצב פילטר לעצמנו!!

 

 

(דנה זקס \ danaz.rosh1@gmail.com)