ראשי

(צילום: Shutterstock)

העתיד כבר כאן: האוזניות החדשות של אייפון 7 לא יסתבכו לכם בתיק לעולם

וואו, זה שינוי ממש קיצוני!

 ראש אחד   |   08/09/2016  |    |    | 

 

מכורי אפל, התאגדו! חיכינו בסבלנות, כססנו ציפורניים, ומילאה אותנו ציפייה עצומה. עכשיו אפשר לנשום לרווחה. כבכל שנה בחודש ספטמבר גם השנה אפל משיקה את החידושים של החברה. אמש הציגה החברה את גרסתו החדשה של שעון ה-Apple Watch והשיקה את מכשירי האייפון החדשים. יאי!

 

 

אז בואו נעשה היכרות רשמית - בחודש הקרוב צפויים לצאת שני מכשירים, אייפון 7 ואייפון 7S. 

 

מה כוללים החידושים בסדרת האייפונים החדשה? החידוש החשוב מכול, כמובן, הוא מצלמה המורכבת משש עדשות שיוצרת איכות תמונה חדשה שעוד לא הכרנו, וגם בפיצ'ר צילום לילה השתפרו האיכות והצבעים פלאים. אמנם גודל המכשיר והצבעים המוצעים למכירה נשארו כשהיו, אך מהירות המכשיר השתפרה, והוא עמיד יותר באבק ובמים (סוף-סוף!). אבל החידוש המעניין ביותר הוא דווקא באוזניות.

 

מה אם היינו אומרים לכם שלאוזניות החדשות אין את החיבור שאנחנו מכירים? אנחנו מתכוונים לחיבור הקלאסי (או במינוח מקצועי, 3.5 מ"מ), שהשנה הוחלף בשתי אופציות: שימוש באוזניות אלחוטיות או באוזניות מיוחדות וייעודיות של אפל. מה? אין כבל? כן! לא עוד הסתבכויות של האוזניות בתיק, לא עוד קשרים שלעולם לא נצליח לפרום! העתיד כבר כאן, ואנחנו מה-זה מבסוטים עליו!

 

 

צפו בסרטון של האייפון החדש:

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=Q6dsRpVyyWs

 

 

מכירתו המוקדמת של האייפון החדש תחל מחר, 9.9, והמכשיר צפוי להגיע למדפי החנויות כמה ימים מאוחר לכן. אם אתם מתרגשים ומחכים ליציאתו בקוצר רוח, כדאי שתדעו שלישראל הוא צפוי להגיע רק בחודש אוקטובר, ובכל מקרה אולי כדאי לכם לשקול את קנייתו של המכשיר.

 

 

IPHONE - מה אתם חושבים על המכשיר החדש?

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)