ראשי

אוי לא. (צילום: Shutterstock)

העדכון החדש של סנאפצ'ט הולך לגמור לכם את הסוללה

אין סיכוי שתצליחו לעזוב את הטלפון.

 ראש אחד   |   14/12/2016  |    |    | 

 

 

 

כבר דיברנו איתכם על המלחמה של סנאפצ'ט ואינסטגרם? סתם, נו, אנחנו צוחקים. לא נראה שאחת מהרשתות החברתיות מתכוונת להניח את הנשק בצד ולסיים את המלחמה על העוקבים. להפך, נראה שבשקט ובזהירות סנאפצ'ט מוציאה את התותחים הכבדים בתגובה לעדכונים הבלתי פוסקים של האינסטגרם, יריבתה הראויה.

 

 

 

 

אז אחרי שהרכבתם את משקפי הספקטקלס, אחרי שהשגתם את כל הגביעים ואחרי שכבר מיציתם את הפילטרים החדשים, בואו נדבר על עדכוני הסנאפצ'ט החדשים לחודש דצמבר. בינינו, מה הדבר שהיה חסר לנו בסנאפצ'ט ואנחנו הכי אוהבים בווטסאפ? קבוצות, כמובן! הרי מה מחסל לנו את כל הזמן הפנוי, מעביר לנו שיעורים משעממים (תכניסו את הטלפון לתיק, ומיד!) וגומר לנו את הסוללה? הקבוצות החופרות של החברים שלנו. לכן החליטה סנאפצ'ט לצאת במהלך משנה חיים שיחסל לנו את הסוללה. הקבוצות יכולות להכיל עד 16 משתתפים, והתוכן שנשלח בתוך הקבוצה נמחק לאחר 24 שעות בעוד הקבוצה - נשארת. 

 

 

 

מה עוד? לכלי העריכה נכנסו פיצ'רים של מספריים, המאפשר לכם לסגנן את המדבקות והאימוג'יז שאתם מדביקים על הסנאפים שלכם, ומכחול, המאפשר לכם לעצב מחדש תמונות וסרטונים. כמו כן נכנס פיצ'ר שמשלב את אפליקציית שאזאם, המזהה שירים, באמצעות לחיצה על המצלמה והחזקת המסך. השירים ששאזאם זיהה יישמרו בתוך הגדרות הסנאפצ'ט.

 

 

 

זהו, אפשר להגיד ביי לחיי הסוללה שלנו, שגם ככה לא ארכו מי-יודע-כמה זמן. אינסטגרם או סנאפצ'ט, אפשר בבקשה שבעדכון הבא תכניסו קסם שמשאיר לנו סוללה לנצח? טוב, אנחנו מוכרחים לזוז. נשארו לנו רק שלושה אחוזי סוללה. ביוש.

 

 

 

 

(עומר טסל / omert.rosh1@gmail.com)