ראשי

(צילום: Shutterstock)

העדכון החדש של אינסטגרם יהפוך את האפליקציה לידידותית יותר

כך או כך אנחנו לא יכולים לחכות שהעדכון הזה יצא.

 ראש אחד   |   31/07/2016  |    |    | 

 

אתם יכולים להגיד שאין לנו פרופורציות, אבל בינינו, אין דבר נורא יותר מאשר להעלות תמונה לאינסטגרם ולגלות כמה שעות לאחר מכן שפספסנו תגובה מגעילה ממישהו זר (אנשים, למה אתם עושים את זה?), או לחלופין סתם תגובה מביכה מאימא (נורא לא פחות, אם אתם שואלים אותנו).

 

 

נכון, אפשר למחוק את התגובות האלה ברגע שגילינו אותן, אבל העדכון החדש של האינסטגרם עשוי להקדים תרופה למכה.

 

 

עיתון "וושינגטון פוסט" דיווח כי בקרוב נוכל לאשר או לחסום תגובות לפני שהן מתפרסמות באינסטגרם. מגניב! מה עוד? עם העדכון החדש נוכל לבטל לחלוטין את אופציית התגובות - כפי שיש כבר ביוטיוב, לצורך העניין. חשבונות שלהם מספר עוקבים גבוה במיוחד צפויים לקבל את העדכון כבר בשבועות הקרובים, שכן זו דרכה של הרשת החברתית לקבל את המשוב המוצלח ביותר בזמן הקצר ביותר. שאר המשתמשים יאלצו לחכות עוד כמה שבועות נוספים. #נו_כבר

 

 

ניקי ג'קסון קולקו, עובדת בכירה בחברת אינסטגרם, הממונה, בין היתר, על אבטחת מידע ופרטיות משתמשים, סיפרה כי מטרת המהלך היא להפוך את הרשת החברתית הפופולרית למקום בטוח יותר, חברותי יותר, המאפשר להתבטא באופן נעים יותר. אהבנו לגמרי את הכיוון, אינסטוש!

 

 

ברשת צצות שמועות הטוענות כי העדכון החדש נבע מהריב המתוקשר של טיילור סוויפט, קניה ווסט וקים קרדשיאן. איך המריבה והעדכון קשורים זה בזה? נסביר. בעיצומו של הריב האינטרנטי הציפו מעריצים של קים וקניה את התגובות על תמונותיה של טיילור באינסטגרם בעשרות אלפי אימוג'ים של נחש וכתבו "שקרנית". ואולם כעת מתברר שהתגובות האלה נעלמו כלא היו. לא ברור איך הן נמחקו - אם היו אלה אנשי צוות המדיה החברתית של טיילור שמחקו באופן ידני תגובה-תגובה, או שמא טיילור הניחה את ידה על הפיצ'ר המדובר. מכל מקום. בעקבות הפרשה הבינו באינסטגרם שכל משתמשי אינסטגרם צריכים ורוצים לשלוט בתגובות שליליות או תגובות נאצה - ולא רק אם הם סלבס. 

 

 

אנחנו לגמרי בעד הפיכת הרשת החברתית האהובה למקום בטוח לשיתוף תמונות, ואנחנו חושבים שראוי למנוע תגובות נאצה וגם סתם תגובות שלא היינו רוצים לראות בחשבוננו הפרטי. העדכון יכול לפתור בעיות חברתיות רבות ולמנוע פגיעה במשתמשים רבים.

 

 

INSTAGRAM - מה אתם חושבים על העדכון? 

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)