בידור

מדהים. (צילום: יוטיוב)

הסרטון החדש הזה מוכיח שיש קשר בין "הארי פוטר" ו"היפה והחיה"

מצאנו את כל הסימנים לכך!

 עומר טסל   |   22/02/2017  |    |    | 
מדהים. (צילום: יוטיוב) מדהים. (צילום: יוטיוב)

מצאנו את כל הסימנים לכך!

 

 

 

לפני שאמה ווטסון נכנסה לנעליה של הנסיכה האהובה עלינו, בל, בגרסת הלייב אקשן של דיסני ל"היפה והחיה", היא כבשה את לבנו בסדרת הסרטים "הארי פוטר". הרמיוני, הדמות ששיחקה אמה, ליוותה אותה למעלה מעשור! מכיוון שהרמיוני היא ללא ספק תפקיד חייה של אמה, נשתלה לאות כבוד ביצת פסחא בגרסה המחודשת לקלאסיקה של דיסני. 

 

 

לטובת מי שלא יודע, "ביצי פסחא" זה הכינוי לסודות ולרמזים שיוצרי הסרטים מחביאים ומשלבים בעלילת הסרט, במטרה לקשר בין יצירות קולנועיות שונות. לצורך העניין, בתוך סרטי דיסני-פיקסאר משולבות עשרות ביצי פסחא כאלו, הקושרות את הסרטים זה בזה באופן מדהים ויוצא דופן.

 

 

 

בסרטון החדש מתוך "היפה והחיה", שהתפרסם אתמול, אמה, או ליתר דיוק בל, שרה את שיר הפתיחה ופוגשת בכל אנשי הכפר. וואו! כמה מדהים אמה שרה! זו הפעם הראשונה שבה אנחנו זוכים לשמוע את קולה של השחקנית #אהבנו. נחזור לענייננו: בשיטוטה בכפר פוגשת בל במסייה ז'אן, דמות שלא הופיעה בסרט המצויר, מברכת אותו לשלום ושואלת אותו אם הוא שכח משהו שוב. מסייה ז'אן עונה לה: "אני מאמין שכן, הבעיה היא - שאני לא מצליח להיזכר מה!".

צפו בסרטון:

 

 

 

 

 

 

האם הציטוט מוכר לכם? זה בוודאי כי נוויל, הקוסם המגושם מ"הארי פוטר", אמר משפט דומה מאוד בסרט הראשון בסדרה, "הארי פוטר ואבן החכמים".

 

 

ידענו שזה מוכר לנו! (קרדיט: giphy.com)

 

 

אמה התייחסה אף היא לקווי הדמיון בין בל לבין הרמיוני בריאיון למגזין "אל": "מצאתי דמיון בין הרמיוני ובל, זה היה כיף להיזכר שאני שחקנית ושזה מה שאני עושה. העבודה על הסרט היא בריחה נהדרת מהמציאות". מגניב! אז זה אומר שאנחנו לא היחידים שחשים ברוחה של הרמיוני גם בסרט החדש?

 

 

אגב, שימו לב לזה: זוכרים מה צועק האופה אל אשתו בשיר הפתיחה בגרסה המצוירת? השורה הזאת, "מארי, הבגט! הזדרזי", הושמטה מגרסת הלייב אקשן, והשמועות אומרות כי אמה ווטסון, שהיא פמיניסטית ופעילה נמרצת בתחום, לא הסכימה שהמשפט ישולב בסרט החדש.

 

 

בסדר, לא צריך (קרדיט: giphy.com)

 

 

מה אתם חושבים על הקשר בין הסרטים השונים?