בידור

(צילום: מתוך הסדרה "שקרניות קטנות", יוטיוב, אימג'בנק/Gettyimages)

הספירה לאחור החלה: 7 סיבות לצפות לשנת 2017

אין כמו האווירה של שנה חדשה בפתח!

 ראש אחד   |   31/12/2016  |    |    | 

 

 

בינינו, לא חסרות סיבות שבגללן כדאי לכם לחכות ל-2017. אבל אם לא התרגשתם עד כה, תתחילו להתרגש. אז בואו נגלה יחד למה אנחנו הכי מצפים בקולנוע, בטלוויזיה ובמוזיקה. מוכנים?

 

בקולנוע

 

1. הסרט "וונדר וומן"

יאללה, גל! (קרדיט: giphy.com)

 

סרט הסולו של הגאווה הלאומית שלנו, הלוא היא גל גדות, מגיע לאקרנים ב-1 ליוני. למדנו להתאהב בדמות של וונדר וומן בסרט "באטמן נגד סופרמן: שחר הצדק", וכעת גל מקבלת סרט משלה ואנחנו לא יכולים לעצור את ההתרגשות! לפי הטריילרים הרבים שיצאו – בהחלט יש למה לחכות! GirlPower#

 

 

2. "פיץ' פרפקט 3" 

 

שיגיע כבר! (קרדיט: giphy.com)

 

חיכינו, התרגשנו וציפינו ליציאתו של הסרט השלישי בסדרה המוזיקלית הקורעת מצחוק שאנחנו כה אוהבים, "פיץ' פרפקט", והתאכזבנו לגלות כי דחו את יציאתו פעמיים. אז תכוונו את השעונים ותרשמו ביומנים: התאריך הסופי (אנחנו מקווים) הוא 22 בדצמבר 2017. כן, זה עוד קצת פחות משנה. #סורי

 

 

 

3. "היפה והחיה"

 

ליהוק מוש (קרדיט: giphy.com)

 

למקרה שכבר הספקתם לשכוח, דיסני הפיקו לנו גרסה חדשנית ומציאותית של האגדה הרומנטית הסוחפת, בכיכובה של אמה ווטסון (אנחנו עדיין מתמוגגים מהליהוק ההיסטרי). הסרט עתיד להגיע לאקרנים ב-17 במרץ. נו, כבר, אנחנו לא יכולים לחכות!

 

 

בטלוויזיה

 

4. הסדרות של שונדה ריימס

איזה כיף! (קרדיט: giphy.com)

 

מה משותף לסדרות ''האנטומיה של גריי'', ''איך להתחמק מרצח'' ו"סקנדל'' (מלבד היותן סדרות מעולות)? ובכן, האחראית לכל אלה היא היוצרת המוכשרת שונדה ריימס. אם יש משהו שבהחלט שווה לחכות עבורו השנה, זה שכל הסדרות חוזרות למסך הטלוויזיה שלנו בערב אחד חגיגי. תרשמו ביומנים - 19 בינואר. 

 

 

5. "שקרניות קטנות" מגיעה לסיומה

 

בלי לבכות, בלי לבכות! (קרדיט: giphy.com)

 

רגע, חכו עם הדמעות. נכון, מדובר בחזרה טעונה רגשית במיוחד למסך שלנו, ואנחנו לא בטוחים שאנחנו מוכנים לסוף הסופי של הסדרה, אבל אנחנו בהחלט לא יכולים לחכות לראות מה יעלה בגורל כל הדמויות האהובות. אז, אתם מוכנים לעשרת הפרקים האחרונים? יש לכם זמן להתכונן לפרידה עד 18 באפריל, כשהסדרה תחזור למסך.

 

 

מוזיקה

 

 

6. ג'סטין ביבר ולאלי אספוסיטו מגיעים לישראל

(קרדיט: giphy.com)

 

2017 צפויה להביא איתה גל הופעות של אמנים שווים במיוחד. מקווים שכבר חיממתם את הגרון להופעה של לאלי, שתיערך ב-13 באפריל, ולהופעה של ג'סטין ביבר, שתתקיים ב-3 במאי. אגב, מישהו מוכר כרטיס לגולדן רינג?

 

 

7. פיפת' הרמוני מינוס אחת

 

ביי, קמילוש. (קרדיט: giphy.com)

 

 

בכנות, אין לנו מושג איך יקראו ללהקת הבנות המצליחה עכשיו כשהצלע החמישית בחבורה, הלוא היא קמילה קביו, עזבה. אבל אנחנו אוהבים אותן לא משנה מה, ולכן אנחנו מתים לגלות ולשמוע איך החבורה כרביעייה. שמועות על אלבום חדש בדרך כבר עושות את דרכן אלינו, אנחנו ממתינים בסבלנות!

 

 

 

NEW YEAR – אז למה אתם הכי מחכים?

 

(כת''צ נטלי נפתולישן \\ natali.rosh1@gmail.com )