מגזין

(צילום: Giphy)

הספירה לאחור החלה: חדשות מדהימות למעריצי "הארי פוטר"

אנחנו לא יכולים לחכות.

 ראש אחד   |   28/09/2016  |    |    | 

 

אם אתם מעריצים מושבעים של "הארי פוטר", אנחנו יכולים לדמיין כמה אתם חולמים על נסיעה ללונדון. זאת מכיוון שאתם בטח יודעים שהקיץ עלה בעיר מחזה חדש בשם "הארי פוטר והילד המקולל". המחזה מבוסס על סיפור מקורי שנכתב בשיתוף ג'יי קיי רולינג ועלילתו מתחילה 19 שנים לאחר שעלילת סדרת הספרים של הארי פוטר נגמרת. מעניין...

 

יום לאחר הצגת הבכורה של המחזה יצא לאור הספר השמיני בסדרת הספרים, שהוא בעצם גרסתו המודפסת של המחזה של "הארי פוטר והילד המקולל". רצינו לשים עליו את היד אבל חיכינו בסבלנות לגרסה המתורגמת!

 

הארי פוטר והילד המקולל. עטיפה

 

אבל אוף, זה באמת לא קל לחכות! בטח כשחלק מהחברים כבר סיימו לקרוא את הגרסה באנגלית ועלולים לעשות ספוילרים בכל רגע (אינה, עורכת האתר, אנחנו מפנים את האצבע המאשימה אלייך!) אבל חדשות מדהימות שהגיעו לאוזנינו כעת משמחות אותנו במיוחד. ולא, אנחנו לא מדברים על הפקת הסרט המבוסס על המחזה המדובר.

 

הוצאתה לאור של הגרסה המתורגמת לעברית של "הארי פוטר והילד המקולל" הוקדמה כדי להיענות לבקשות הקוראים! OMG# #התרגשות_שיא #תפילותינו_נענו

 

המחזה המתורגם יוצע למכירה בחנויות החל ביום חמישי, 10.11.16! וואו, אנחנו יודעים מה אנחנו רוצים לבקש מהדודים לחגים.

 

ואם יוצא לכם להיות בלונדון בקרוב, כדאי שתדעו שבכל יום שישי בשעה 13:00 שעון לונדון (15:00 בישראל) מוגרלים באתר harrypottertheplay כרטיסים להצגות של השבוע הבא. אל תשכחו לקחת אותנו איתכם, כן?

 

 

אז מי בא להקים איתנו מאהל מחוץ לחנויות הספרים ב-10.11?

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)