בידור

אפשר שזה יתחיל כבר? (צילום: Freeform באדיבות yes)

הסיפור ממשיך: יש לנו הצצה לסדרת הבת של "משפחת פוסטר"

וכן, נואה סנטינאו הולך להשתתף גם בסדרה הזו

 אריאלה אביר   |   08/11/2018  |    |    | 

מאז שנואה סנטינאו הפך לשם מוכר בכל בית שכולל טינאייג'רס, העולם נחלק לשניים: אלה שנמסים מכל איזכור של השם שלו ואלה שצריכים להזכיר לכולם שהם הכירו אותו ראשונים, עוד כשהוא החליף את ג'ייק טי אוסטין ב"משפחת פוסטר".

אז לכל אותם אנשים אנחנו שמחים לבשר שסדרת הבת של הדרמה המשפחתית, Good Trouble ("צרות טובות" בתרגום מילולי), מעלה הילוך ומשחררת קטע פרומו קצר, שנותן הצצה למה שמצפה לנו בסדרה החדשה והמסקרנת.

"צרות טובות" תתמקד בחייהן של קאלי ומריאנה פוסטר, כשנה לאחר פרק הסיום של סדרת האם. השתיים עוברות לגור בלוס אנג'לס ומנסות את מזלן בעולם של הגדולים. "הן מתמקמות בלוס אנג'לס ובטוחות שהכול תחת שליטה, אבל מגלות שהדברים שקורים הם לא מושלמים כמו שהן קיוו", מספר מפיק הסדרה, פיטר פייג'.

כיף לראות שהדינמיקה המוכרת והקורעת מצחוק בין השתיים נשמרה, אבל זה לא הדבר היחיד שנשמר מ"משפחת פוסטר". אם חשבתם שהמשפחה הקרובה והאהובה לא תגיע לבקר את שתי הבנות שהיו לב החבורה המגובשת הזו, אתם ממש טועים. אומנם ברנדון, חסוס ושאר המשפחה לא יקחו חלק נרחב בסדרת הבת, אבל הם לגמרי הולכים לקפוץ לבקר מדי פעם.

הסדרה תעלה לאוויר בתחילת ינואר 2019 ברשת Freeform ותכלול 13 פרקים בעונתה הראשונה. כולנו תקווה שגם היא תמצא את דרכה לטלוויזיה הישראלית.