בידור

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

הסיבה שקמילה קביו עזבה את הופעתן של פיפת' הרמוני תשבור לכם את הלב

זה לא אותו דבר בלעדייך, קמילה.

 ראש אחד   |   06/09/2016  |    |    | 

 

אם לא ידעתם, בנות פיפת' הרמוני נמצאות כרגע באחד מסיבובי ההופעות הכי מצליחים של הלהקה. בימים אלה נוסעת הלהקה ברחבי ארצות הברית, לאחר שביקרה במדינות דרום אמריקה מוקדם יותר הקיץ, והיא צפויה להגיע לכמה יעדים באירופה בסתיו הקרוב. וואו! אין ספק שהבנות לא נחות לרגע.

 

 

אבל אם חושבים על זה לעומק, מבינים שזה בכלל לא צחוק. רוב בנות הלהקה צעירות מאוד, בשנות העשרים המוקדמות של חייהן (דיינה וקמילה רק בנות 19!), וחייהן השתנו מן הקצה אל הקצה. הבנות עברו טלטלה רבה מהרגע שהגיעו לתכנית הכישרונות "אקס פקטור", התגבשו ללהקה והחלו לשחרר להיטים שהתברגו בכל המצעדים המוזיקליים.

 

 

לכן, כששמענו שביום שישי האחרון, בעת הופעה בסנט לואיס שבמיזורי, ירדה קמילה קביו מהבמה עקב חרדה, המקרה נגע ללבנו. לאחר המקרה פנתה קמילה למעריצים בסנאפצ'ט והתנצלה מעומק לבה: "היי מיזורי, סליחה שלא יכולתי לסיים את ההופעה. אני סובלת מחרדת יתר ולא יכולתי לסיים (את ההופעה. ע"ט). אני מתנצלת". 

 

 

Camila's Snapchat Story (September 3rd). #camilacabello #fifthharmony

A photo posted by Camila Cabello Snapchat (@camilasnap) on

 

 

כמו כן צייצה קמילה בטוויטר שלה: "אני רק רוצה לישון במשך שלושה ימים".

 

 

 

 

הלהקה המשיכה מאז בסיבוב ההופעות, וקמילה גם היא נמצאת עם הבנות. אנחנו מקווים שהמשמעות של חזרתה של קמילה לשגרת ההופעות היא שהיא חשה טוב יותר. כל שנותר לנו לאחל לקמילה זה שתשמור על הבריאות שלה. אוהבים אותך, קמילה!

 

צפו בבנות הלהקה מופיעות ללא קמילה:

 

https://www.youtube.com/watch?v=tZ2bqyFtpps

 

https://www.youtube.com/watch?v=G9yYDq11-7s

 

 

 

5H - מה אתם מאחלים לקמילה?

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)