מגזין

אוף! (צילום: טוויטר)

הסיבה שהנערה הזאת גורשה מהנשף הסיום שלה תכעיס אתכם

הנשף, ערב מושלם! מלא ניצוצות, לבבות וחדי קרן מרחפים. כך, לפחות, חשבה אנייה וולף שהולך להיות ערב הנשף שלה. אך התנהגות מבישה מצד הנהלת בית הספר קלקלה את השמחה.

 ראש אחד   |   26/05/2016  |    |    | 

 

 

לאנייה, נערת תיכון מפנסילבניה, היה ברור שלפרום (נשף הסיום) שלה היא תגיע לבושה במה שהכי נוח לה - במקרה שלה מדובר היה בחליפת טוקסידו, הגיוני, לא? הרי כל אחד יכול ללבוש מה שבא לו ואיך שבא לו. אז זהו שלא, מתברר שבית הספר הקתולי שבו היא לומדת חושב לגמרי אחרת. לפי ההנחיות שלו, בנות מחויבות ללבוש שמלה לנשף בעוד שבנים מחויבים ללבוש חליפה.  

 

כשאנייה הגיעה לנשף היא לא יכלה לצפות את ההשפלה שהיא קיבלה. באמצע האירוע, סגל בית הספר תפס לאנייה את הזרוע ואיים עליה (וואט!?) שאם היא לא תעזוב את הפרום באופן מיידי הם יקראו לשוטרים, הכל בגלל שהיא לא לבשה שמלה. 

 

כשחזרה אניה הביתה היא כתבה פוסט זועם על כך בטוויטר וזכתה לתגובות מאוד אוהדות. חבריה אף הציעו להזדהות איתה וללבוש חליפות במקום שמלות. בתגובה הסבירה הנהלת בית הספר שהיא אוהבת ומכבדת את כל תלמידיה אך הם חייבים לעמוד בחוקי הלבוש של הפרום - בנים עם טוקסידו ובנות עם שמלות. 

 

מכיוון שאנייה גורשה מנשף בית הספר שלה היא הוזמנה להשתתף בנשף של בית הספר אחר באזורה, שם היא התקבלה בקריאות עידוד ואהדה רבה.

 

 

 

 

 

כל הסיפור הזה מכעיס אותנו, אנחנו מוכנים לקבל את העובדה שיש קוד לבוש מסוים לאירוע של בית ספר, אבל פה מדובר בכפייה מגדרית על מישהי שלא מעוניינת בה. אין שום בעיה שבנות ילבשו טוקסידו כפי שאין שום בעיה שבנים ילבשו שמלות - זו חגיגת הסיום, לא שיעור בכיתה וזה לא אמור לפגוע באף אחד. 

 

 

SUITS - תלבשו מה שבא לכן, זה הגוף שלכם ואתם היחידים שמחליטים עליו!

 

 

(כת"צ נעמה מורד)