סלבס

אאוץ' (צילום: אימג'בנק \ GettyImages)

הסיבה לכך שג'סטין ביבר מסרב להיפגש עם מעריצים תבאס אתכם

מכה קשה לבליברים בכל העולם.

 ראש אחד   |   23/03/2016  |    |    | 

 

אתמול פרסם ג'סטין ביבר הודעה עצובה במיוחד באינסטגרם והכריז כי הוא מבטל את כל מפגשי המעריצים הקרובים שתוכננו לו. הסיבה: הם גורמים לו לדיכאון. 

 

"אני אוהב אתכם, חברים... אני עומד לבטל את כל מפגשי המעריצים שלי. אני נהנה לפגוש אנשים נפלאים כמוכם, אבל בסופם אני תמיד מרגיש תשוש ומלא באנרגיות של אנשים אחרים עד שאני מרגיש עצוב. אני רוצה לגרום לאנשים לחייך ולשמוח, אבל זה לא אמור להיות על חשבוני. אחרי המפגשים האלה אני תמיד מרגיש תשוש מנטלית ורגשית, עד כדי דיכאון. הלחץ לעמוד בציפיות של אנשים אחרים לגבי מי שאני אמור להיות כל כך קשה לי והוא עול על כתפיי. אני לא מתכוון לאכזב אתכם, אבל אני מרגיש שאני מעדיף לתת לכם את ההופעות שלי ואת האלבומים שלי כפי שהובטח לכם. אני לא יכול להסביר עד כמה אני מצטער, והלוואי שזה לא היה כל כך קשה לי. ואני כן רוצה לציין שאני מתכוון לתת לכם את ההופעות הטובות ביותר שתראו בחיים שלכם". 

 

 

Love u guys.. I'm going to be canceling my meet and greets. I enjoy meeting such incredible people but I end up feeling so drained and filled with so much of other people's spiritual energy that I end up so drained and unhappy.. Want to make people smile and happy but not at my expense and I always leave feeling mentally and emotionally exhausted to the point of depression .. The pressure of meeting people's expectations of what I'm supposed to be is so much for me to handle and a lot on my shoulders. Never want to disappoint but I feel I would rather give you guys the show and my albums as promised. Can't tell you how sorry I am, and wish it wasn't so hard on me.. And I want to stay in the healthy mindset I'm in to give you the best show you have ever seen ;)

A photo posted by Justin Bieber (@justinbieber) on

 

אך למרות שההודעה של ג'סטין נשמעת מאוד כנה ואמיתית, המפיקים שלו דווקא מספקים סיבה אחרת לביטול מפגשי המעריצים. מתברר שלפני זמן מה, באחד ממפגשי המעריצים שנערכו, הייתה סכנה בטיחותית של ממש עקב התנהגותם של מעריצים נרגשים מדי, וזה גרם למפיקים ולג'סטין לשנות את גישתם. תראו מה צייץ הצוות של ג'סטין ביבר בעניין:

"במהלך מפגש המעריצים האחרון הייתה לנו תקרית בטיחותית שגרמה לנו לחשוב מחדש על מפגשי המעריצים. אנחנו בפתחו של מופע חדש ואנחנו כל הזמן משנים דברים, אבל החלטנו שזה יהיה הדבר הנכון לעשות כרגע".

 

 

אז האם מדובר בדיכאון, בשיקולי אבטחה או במשהו אחר לגמרי (למשל, שיקול כלכלי)? 

 

WELL - מה אתם חושבים על העניין? 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)