סלבס

נהדרים (צילום: אימג'בנק \ GettyImages)

הסיבה המדהימה שבגללה דמי לובאטו וניק ג'ונאס ביטלו את ההופעות שלהם במדינת צפון קרוליינה

כל הכבוד להם!

 ראש אחד   |   28/04/2016  |    |    | 

 

דמי לובאטו וניק ג'ונאס הכריזו שהם מבטלים את שתי ההופעות שמתוכננות להם במדינת צפון קרוליינה שבארצות הברית. הסיבה? הם מתנגדים לכמה מהחוקים החדשים שהמדינה חוקקה נגד קהילת הלהט"ב.  

 

לפני כשבועיים מושל המדינה חוקק חוק שמחייב אנשים להשתמש אך ורק בשירותים ציבוריים שמיועדים למין הביולוגי שלהם. חוק זה פוגע ישירות בהקהילה הטרנסג'נדרית שמאמינה שיש הבדל בין המין הביולוגי של האדם לבין המגדר שלו. הבעיה הגדולה של החוק הזה היא שבמקום לטפל בבעיה, למשל לעשות תאים נפרדים לאוכלסייה הטרנסג'נדרית או פשוט לקבל את ההחלטה שלהם להיות מי שהם רוצים, המדינה החליטה עבורם שההרגשה שלהם לא חשובה ולא רלוונטית. 

 

כתוצאה מההחלטה השערורייתית הזאת, דמי וניק פרסמו הצהרה בה הם מסבירים את ביטול ההופעה: "אחרי מחשבה רבה ודיונים רבים, החלטנו לבטל את ההופעות שלנו במדינת צפון קרוליינה. אחת המטרות של סיבוב ההופעות הזה הייתה ליצור אווירה בה כל אחד מקבל ואוהב את עצמו ומרגיש שווה ומעורב. החוק החדש לוקח מהקהילה הלהט"בית את הזכויות הבסיסיות שלה ואת ההגנות שלה היא זקוקה. אנחנו יודעים שביטול ההופעות האלה מאכזב את המעריצים, אבל אנחנו סומכים עליכם שתעמדו לצידנו נגד חוק השנאה הזה".   

 

 

WOW - כל הכבוד שהם לא מפחדים לקחת עמדה.  

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)