ראשי

דווקא נראית עוגה טעימה (צילום: אינסטגרם)

הסיבה המגוחכת שבגללה אינסטגרם מחקה את התמונה הזאת

טוב, זה כבר גובל בטיפשות.

 ראש אחד   |   07/04/2016  |    |    | 

 

 

רואים את העוגה הזאת למעלה? אינסטגרם החליטה שהיא לא ראויה להופיע בפיד שלכם כי למישהו אי שם היא הזכירה חזה נשי ופטמות. מגוחך, לא? כל הסיפור התחיל כשאישה בריטית בשם סו מוסלי פרסמה תמונה של עוגה שבתה אפתה לה. יום למחרת פרסום התמונה גילתה סו שחשבון האינסטגרם שלה נמחק, כולל כל התמונות שצילמה. היא פנתה לאינסטגרם ושאלה לפשר הדבר ונענתה כי חשבונה נמחק משום שהפרה את תנאי השימוש של אינסטגרם. "לא נוכל להפעיל את החשבון שלך מחדש, אנחנו מוחקים חשבונות שמציגים תוכן מיני או שכוללים עירום. אנחנו מבינים שלאנשים שונים יש דעות שונות באשר למה שמותר לשתף באינסטגרם ומה שאסור, אבל כדי לשמור על אינסטגרם כמרחב בטוח, אנחנו דורשים מכולם לפעול לפי החוקים שלנו". 

 

 

Dear @instagram this is a cake, not a boob #censorednipples #boobgate #givemymumbackherinstagramaccount @suemoseley

A photo posted by Jenny (@jennifermoseleychef) on

 

 

בתה של סו, פיונה, פתחה במאבק מתוקשר בעניין. היא העלתה את התמונה לטוויטר שלה וסיפרה שאינסטגרם חסמו לאמה את החשבון כיוון שלדעתם מדובר בתמונה בעלת תוכן מיני. כמובן שהפוסט שלה הפך לוויראלי (כי באמת, למה שמישהו יחסום תמונה של עוגה?), ובסופו של דבר נאלצה אינסטגרם להתנצל ולהפעיל מחדש את החשבון של סו.

 

 

FOOD - אז... אנחנו מניחים שההמלצה שלנו היא לא לצלם דברים קטנים ועגולים כי מישהו עלול לחשוב שזאת פטמה ויחסום את החשבון שלכם לנצח נצחים.

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)