מגזין

איך תגידו גבינה ככה?! (צילום: יוטיוב)

הנשיקה הראשונה: כך תעברו אותה בשלום

גם אתם פתאום ממש אדומים?! #הסמקנו

 דפנה ירושלמי   |   25/05/2017  |    |    | 

הנשיקה הראשונה - בואו נדבר עליה. אלו מכם שעדיין לא חוו את הנשיקה הראשונה ודאי קוראים את צמד המילים הזה במעט חשש וציפייה. אם להיות כנים, גם אנחנו הרגשנו ככה לפני הנשיקה הראשונה שלנו. והאמת? בניגוד לדעה הרווחת, הנשיקה הראשונה לא חייבת להיות מביכה או לעורר אי נעימות של תסריט אימה.

לכן, במיוחד עבורכם (מי אוהב אתכם יותר מאיתנו?) אספנו את כל הטיפים שהלוואי שמישהו היה מגלה לנו! #תודו_לנו_אחר_כך
1. אל תתנשקו מהסיבות הלא נכונות


מכירים את הרגע הזה שהבסטי חופר על הנשיקה שחווה, ואתם תוהים בסתר לבכם: "מתי תורי יגיע?"? כולנו חווינו את הלחץ החברתי מהסביבה שלנו להתנשק. אין ספק שזה לא פשוט להיות בין הבודדים שלא התנסו בחוויה מסויימת, אך עם זאת, הטעות הכי גדולה שאתם יכולים לעשות היא להתנשק רק בשביל להתנשק. חכו לרגע הנכון וסמכו על עצמכם שכשהוא יגיע, אתם כבר תדעו! #בדיוק_כמו_עם_פיצה

via GIPHY2. צריך שניים לטנגו, ולנשיקות

הגעתם לרגע המיוחל – מזל טוב! זכרו, עליכם לבדוק עם עצמכם האם אתם סומכים על הפרטנר שלכם ומרגישים עמו בנוח. אל תשכחו שהנשיקה הראשונה היא חוויה חד–פעמית, ודאו שאתם חווים אותה עם הפרטנר הכי נכון בעבורכם.

via GIPHY

3. באנו מיתוס לנפץ!


רוצים לשמוע סוד קטן? לא כל מה שראינו בסרטים עליהם גדלנו בהכרח נכון. מה הכוונה? שאין באמת סנטה קלאוס, ואף אחד לא באמת יודע מה לעשות בנשיקה הראשונה שלו, על אף שהקומדיות הרומנטיות טוענות אחרת. חשוב מאוד שלא תתביישו ותשתפו את הפרטנר ברגשות שמציפים אתכם. אל תתסעקו במחשבות על איך זה נראה מבחוץ. אף אחד לא יתן לכם אוסקר על הנשיקה הראשונה, אוקיי?

via GIPHY 4. ת-נ-ש-מ-ו


עצמו עיניים ונשמו עמוק. בסופו של דבר, הפרטנר שלכם יגיב בהתאם למה שתשדרו. במילים אחרות - ככל שתהיו נינוחים ורגועים יותר, כך הנשיקה שלכם תהיה נעימה וכייפית. בעוד שככל שתתמקדו בחששות ובלחץ, וול, סביר להניח שתהנו פחות. 

via GIPHY5. לוקיישן, לוקיישן, לוקיישן


זוכרים את מה שכתבנו לכם בסעיף הקודם? אז הרשו לנו להרחיב את דברינו: חלק בלתי נפרד מהבטחת נשיקה נעימה ולא מביכה היא הסביבה בה תתנשקו. אם תבחרו להתנשק בסלון, הסיכוי שאחד ההורים יכנס באמצע גבוה למדי, מה שמבטיח חוויה סופר מביכה #טרו_סטורי. חשוב לבחור מקום בו תרגישו בנוח ותהיה לכם פרטיות, וכך תוכלו להנות מנשיקה נטולת פדיחות בלתי צפויות!

via GIPHY

בהצלחה!