מגזין

לגמרי מצדיק זכייה בתואר "מלך ומלכת הנשף" (צילום: יוטיוב)

הנער הזה עשה את הדבר הכי נועז שיש רק כדי להזמין מישהי לנשף

וואו! מאיפה כל האומץ הזה?  מהו הדבר הכי נועז שאי פעם עשיתם? חלקכם בטח יחשבו על הרגע שבו התוודו על אהבתם, חלקכם אולי יספרו איך התגברו על פחד גבהים מטורף (וחלקכם כנראה מעדיפים להרגיש בטוחים ולא לצאת מאזור הנוחות שלהם).

 עומר טסל   |   04/04/2017  |    |    | 

 

 

מהו הדבר הכי נועז שאי פעם עשיתם? חלקכם בטח יחשבו על הרגע שבו התוודו על אהבתם, חלקכם אולי יספרו איך התגברו על פחד גבהים מטורף (וחלקכם כנראה מעדיפים להרגיש בטוחים ולא לצאת מאזור הנוחות שלהם). טיי מאיירס, נער אמריקאי, עשה השבוע את שני הדברים המאוד נועזים האלה לקראת נשף הסיום בבית ספרו.

 


כן, לא שמנו לב ועונת ה"פרומים", הלוא הם נשפי הסיום החגיגיים, בפתח. כפי שאתם בטח יודעים מצפייה בסדרות שאתם הכי אוהבים, בארצות הברית מקובל מאוד להזמין נער או נערה לאירוע החגיגי. ולא סתם - באמריקה כמו באמריקה לא מסתפקים בהזמנות צנועות.

 

 

טיי החליט להציע לחברתו קייטי פוטר (הממ, יש במקרה קשר לקוסם המפורסם?) לצאת איתו לנשף הסיום, והוא עשה זאת ב... צניחה חופשית! טיי קפץ ממטוס ואחז בידיו בקרש חיתוך שעליו כתובה ההזמנה הרומנטית. בסרטון מרגש שהעלה לעמוד היוטיוב שלו צירף את השיר Still Falling For You של אלי גולדינג (הבנתם? כי הוא נופל!), ואת ההמשך אתם בטח יכולים לנחש... קייטי הסכימה, כמובן.

 

 

צפו בסרטון המרגש:

https://www.youtube.com/watch?v=3dwOiy2H3K8

 

 

 


טיי וקייטי, ש מצב להצטרף אליכם לנשף? יהיה ממש פאן איתנו!