מגזין

איזה סרט! (צילום: טוויטר, shutterstock)

הנערה הזו נענשה וננעלה בחדרה - והפכה את נסיון הבריחה שלה לסרטון סנאפצ'ט ויראלי בטירוף

וואו, זה מה שנקרא "סרט שובר קופות"!

 דניאל פסו   |   15/03/2017  |    |    | 

 

 

מכירים את זה שעשיתם משהו לא קול וקיבלתם עונש מההורים - למשל ללכת לחדרכם ולחשוב על מה שעשיתם, בלי קינוח ובלי לראות טלוויזיה (אוי, האימה)? לרוב זה מסתכם בכמה שעות של נתק מהעולם החיצון, ובזמן הזה אנחנו יושבים וחושבים על דרך נחמדה לבקש סליחה על מה שעשינו (אגב, להביא פיצה תמיד עובד). לחלופין, אנחנו סתם עובדים על שיעורי הבית וסופרים את הזמן עד לסיומו של העונש. אך נערה אחת מקליפורניה העניקה לתרחיש המשעמם הזה תפנית לא צפויה בעלילה - והפכה אותו לסרט אימה.

 

 

אלכסה פאצ'יקו, תלמידת תיכון בת 17, קיבלה ציונים לא טובים בבית הספר, והוריה הענישו אותה - ריתוק לחדרה. ההורים ביקשו להגביל את פרטיותה של הנערה ועקרו את ידית הדלת של חדר השינה שלה, כדי שלא תוכל לנעול את עצמה בפנים. כמו בכל תסריט אימה טוב, פה מגיע הטוויסט - כאשר אלכסה טרקה בטעות את הדלת, נתקע הבריח והשאיר אותה נעולה בחדרה בלי שום אפשרות לפתוח את הדלת (פה נכנסת מוזיקה דרמטית).

 

מתברר שאלכסה שלנו בחורה מלאת תושייה (ואולי גם במאית מתחילה?), שכן היא הצליחה לסחוט מהלימונים לימונדה - ולהפוך את החוויה המפחידה הזו לסרטון סנאפצ'ט ויראלי וקורע מצחוק, המתאר בשלבים את תהליך חילוצה מהחדר הנעול.

 

 

 

"סגרתי את הדלת כי רציתי להוריד את הבגדים כדי להיכנס להתקלח. כשהדלת נטרקה, פתאום הבנתי שנעלתי את עצמי בטעות בחדר", תיארה הנערה לאתר "סבנטין". כחלק מצירוף מקרים שאפילו בהוליווד לא היו מדמיינים, באותה העת לא היה איש בביתה של אלכסה. הנערה נלחצה והתקשרה לאמה בבכי: "צעקתי לאמי - אימא, אני לא מצליחה לצאת החוצה", סיפרה אלכסה. האם לא הבינה בהתחלה את חומרת הבעיה, הרגיעה את בתה ואמרה שהיא בטוח מגזימה ושפשוט תדחוף את הדלת. לאחר כמה ניסיונות כושלים הבינה האם שהבעיה ממשית והזעיקה את אביה של אלכסה למשימת החילוץ (נו, מישהו מביא לנו פופקורן?!)

האב המבוהל מיהר לחזור הביתה ושחרר את המנעול המקולקל בכלי עבודה. בזמן הזה צעדה בתו את צעדיה הראשונים בעולם הקולנוע - ותיעדה את כל שלבי החילוץ בסרטון לסנאפצ'ט שלה:

 

 

 

 

 

 

 

התוצאה: סרטון מפחיד, מפתיע, מצחיק, מרגש והכי חשוב? סופו טוב - אלכסה חופשייה! מיותר לציין שהסרטון הפך לוויראלי בתוך שעות, כן? במקום אלכסה היינו מתחילים להתארגן כבר מעכשיו על שמלה ונאום ניצחון לטקס האוסקר. #ג'סט_סיינג

 

 

 

 

 

בהשראת חילוצה של אלקסה, עזרו לליאם למצוא את דרכו חזרה למיילי: