מגזין

תכירו את ג'וסלין (צילום: טוויטר)

הנערה הזו מבקשת מהאינטרנט לעזור לה למצוא את אהבת חייה

בינתיים אנחנו עדיין לא נכנסים לאינטסגרם של הקראש כדי לא לעשות לו לייק על תמונה רנדומלית.

 אריאלה אביר   |   28/05/2017  |    |    | 

תמיד תזכרו שזה אף פעם לא מאוחר מדי לעשות משהו. רק תשאלו את ג'וסלין בת ה-18 מקליפורניה שהחליטה לחפש אחר אהבת חייה, ארבע שנים לאחר שפגשה אותו בשדה התעופה, פעמיים.

הסיפור הוא כזה: בשנת 2013 טסה ג'וסלין עם משפחתה לסין, ובטיסה הכירה נער שלבש בדיוק את אותו הז'קט כמוה (לא החלטנו עדיין אם זה מרגש או מביך). אחרי הטיסה המדוברת, כל אחד מהם הלך לדרכו, וכמעט חודש לאחר מכן, כשחזרה מיפן לארצות הברית, הוא היה באותה הטיסה. היינו אומרים לכם מה הסיכויים שמשהו כזה יקרה, אבל אנחנו ממש גרועים במתמטיקה. עד שהיא אזרה אומץ לדבר איתו, הוא ומשפחתו ירדו מהמטוס ומאז היא נשארה עם תחושה רבה של פספוס.

"זה פשוט מטורף. המשפחה שלו יכלה לחזור בכל זמן אפשרי מהחופשה, אבל איכשהו מצאנו את עצמנו על אותה הטיסה", צייצה ג'וסלין והוסיפה: "עכשיו, ארבע שנים אחר כך, אני מנסה את מזלי". היא פרסמה תמונה שלה מאותו טיול מדובר, נתנה את פרטי הטיסות עליהן עלתה ושלחה את לחמה על פני הטוויטר. "יש לי אמון בכוח של הרשתות החברתיות", היא אמרה.

האינטרנט עשה את שלו ומשתמשים רבים החלו לפרסם את התמונה. נכון לרגע זה אביר חלומותיה של ג'וסלין עדיין לא אותר, אבל כמו שאנחנו מכירים את האינטרנט, מעטות הפעמים בהן הוא מאכזב. #אל_תשכחו_להזמין_אותנו_לחתונה

לערוץ היוטיוב של אריאלה לחצו כאן.