בידור

צילום: יוטיוב

הנטייה המינית של וונדר וומן נחשפה; וזאת הסיבה שזה כל כך חשוב

כשחושבים על סיפור הרקע שלה, זה מאוד הגיוני ומעניין. 

 ראש אחד   |   05/10/2016  |    |    | 

 

 

אחת מגיבורות העל האהובות עלינו יצאה מהארון בצורה רשמית - בערך. גרג רוקה, חבר בצוות הכותבים של חוברות הקומיקס "וונדר וומן", נשאל אם וונדר וומן אי פעם התנסתה מינית או רומנטית עם נשים. תשובתו הייתה חד-משמעית:  "כן". לדבריו של רוקה, וונדר וומן היא קווירית ואין שום ספק בזה. הוא ציין שהיא חוותה מערכות יחסית משמעותיות עם נשים, ולדבריו זה לא אמור להיות גילוי מטורף כי היו הרבה רמזים לכך. העיקרי שבהם הוא שהיא מגיעה מ-Themyscira, אי המתואר כסוג של גן עדן אוטופי המאוכלס אך ורק באמזונות (נשים לוחמות שמקורן במיתולוגיה היוונית). מן הסתם שבמקרה כזה יירקמו קשרים רומנטיים חזקים בין נשים. 

 

 

הגילוי הזה משמח אותנו במיוחד; הסרט "וונדר וומן" בכיכובה של גל גדות יצא לאקרנים בקיץ הקרוב, והידיעה כי הדמות הראשית של הסרט היא לא רק גיבורת על חזקה אלא גם קווירית היא סימן טוב לשינויים שעוברים על הקולנוע ההוליוודי בשנים האחרונות. כמו כן, אנחנו מאוד מרוצים מדבריו של גרג ולהתייחסות שוות הנפש שלו לנושא. בעיניו זה בכלל לא ביג דיל שדמותה של וונדר וומן חיה עם נשים ולכן היא גם התאהבה בהן - זה הכי אנושי וטבעי. 

 

 

עוד לא ברור אם בסרט עצמו יתייחסו לנטייה המינית שלה, אבל כשנצפה בו (ונראה לכם שלא נצפה בו? גל גדול רולז), אנחנו נדע עמוק בלב - היא קווירית, יאי! 

 

 

NICE - גדולה מהחיים! 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)