מגזין

לגזור ולשמור (צילום מתוך הסרט "אבא מתארס")

הנה 7 טיפים שיהפכו את הטיול השנתי שלכם להכי מוצלח EVER

עזבו את המבחנים ואת שיעורי הבית, בואו נדבר על הדברים החשובים באמת.

 ראש אחד   |   21/01/2017  |    |    | 

 

 

 

הטיול השנתי שלכם מתקרב? איזה כיף! כל החברים יוצאים לטיול בטבע - בלי לימודים, בלי שיעורי בית ובלי מבחנים. ואם הטיול כולל לינה, אז בכלל נהדר, מה יכול להיות יותר טוב מזה? אבל איך מתכוננים לחוויה הזאת? אל דאגה, הבאנו לכם את כל הטיפים.

 

 

 

1. תשכחו מהפינוקים 

 

כולנו רגילים לישון בבית במיטה נוחה עם סדינים נקיים ולא בשק שינה מלא בחול. כולנו רגילים לאכול את האוכל של אימא שאנחנו הכי אוהבים, וכן, אנחנו לא מתביישים להודות שאנחנו מעט מפונקים. אבל לקראת הימים האלה, כשתישנו בטבע או בכל מקום שהוא לא המיטה שלכם, עשו טובה - צפו לתנאים בהתאם. ככל שתנמיכו את ציפיותיכם לגבי תנאי הטיול, כך תתרגלו מהר יותר לכל העניין ובעצם תוכלו להתמקד ביצירת חוויות, וזה מה שהכי חשוב.

 

 

לא, אין צורך להביא איתכם את כל הבית... (קרדיט: giphy.com)

 

 

 

2. לכו עם הזרם, תרתי משמע

 

כן, יש מצב שתצעדו במסלול של נחל. לא מתים על הרעיון? תסמכו עלינו, המסלולים עם ה"אטרקציות", למשל צעידה בתוך נחל זורם, הם הרגעים שלא תוכלו לשכוח מהטיול. נפלתם? לא נורא! נרטבתם? צחקו על זה! ואל תשכחו לשלוח לנו את כל התמונות המביכות, בסדר?

 

 

 

קצת מים, מה קרה? (קרדיט: giphy.com)

 

 

 

3. בחרו טוב-טוב את השותפים שלכם 

 

החברים שאיתם תעבירו את הטיול הם אלה שיעשו את כל ההבדל. בחרו בחברים שאפשר לסמוך עליהם, שירימו אתכם אם קצת תתגעגעו הביתה, שישמרו לכם תור במקלחת והכי חשוב - שירכלו איתכם באוהל עד השעות הקטנות של הלילה!

 

 

הכי חשוב (קרדיט: giphy.com)

 

 

 

4. בחרו את הבגדים שלכם בחוכמה

 

 

אם אתם יודעים שאתם נוסעים לאזור קריר, קחו איתכם סוודר מחמם ואפילו ביגוד תרמי או שקית חימום. אם אתם נוסעים לאזור חם במיוחד, השתדלו לארוז בגדים העשויים כותנה בלבד, כדי שלא תזיעו בהם יתר על המידה. תנאי הטבע ומזג האוויר בשטח לא תמיד תואמים למזג האוויר שאליו אתם רגילים, ולכן עדיף שתהיו מוכנים לכל מצב.

 

 

תהיו מוכנים לכל מצב! (קרדיט: giphy.com)

 

 

5. More Is More

 

בהמשך ישיר לסעיף הביגוד המתאים - חשוב לזכור שאתם לא בסביבה הביתית שלכם ולכן אתם צריכים להביא את כל מה שתזדקקו לו. חשבו על כל הפרטים הקטנים, כמו שקיות לכביסה, תרופות, פלסטרים, פנס, ו...טוב, הרשימה עוד ארוכה. דאגו להכין את הרשימה האולטימטיבית עבורכם! 

 

אל תשכחו כלום (קרדיט: giphy.com)

 

 

 

6. אבל את הדברים החשובים והיקרים השאירו בבית 

 

חושבים שיהיה נחמד להביא את הלפטופ שלכם ולעשות מרתון "האנטומיה של גריי" בלילה? חשבו שוב! חפצים יקרים אובדים, נגנבים, נמחצים בערמת התיקים ונהרסים לגמרי. חבל שתתחרטו על זה שיצאתם לטיול כי נגנב לכם משהו יקר או חשוב. אל דאגה, "האנטומיה של גריי" תחכה יפה ובסבלנות לרגע שתחזרו הביתה.

 

"האנטומיה" תחכה (קרדיט: giphy.com)

 

 

7. נהגו באחריות

 

הטיול יכול להיות כיפי וחוויתי גם מבלי לעבור על החוקים. אתם בוודאי לא רוצים לסיים את הטיול בהשעיה או בבית חולים, חלילה. אז אל תעשו דברים שאסור, כי אחרי הכול, החוקים האלה נועדו לשמור עליכם.

 

תהיו טובים! (קרדיט: giphy.com)

 

 

 

 

מתי הטיול שלכם?

 

 

(כת"צ מדליין סטרוגו)