סטייליש

(קרדיט: Giphy.com)

הנה 5 טיפים שיעזרו לכן להתלבש בשיא הסטייל, מבלי לקפוא מקור

איך לא ידענו את זה קודם?!

 נועם גורביץ'   |   15/02/2017  |    |    | 

 

בימים סוערים שכאלה ההתלבטות בשיאה - ללבוש אאוטפיט מהמם ולהצטנן, או ללבוש שכבות על גבי שכבות ולהיראות כמו דובון אכפת לי. באופן כללי, אנחנו מעדיפים את אופציה ג', שאותה המצאנו הרגע: להישאר בבית. בכל זאת, לא יכולנו שלא לתהות איך אפשר לשלב בין סטייל ואאוטפיט מחמם. אז אחרי מחקר מעמיק וניסיונות בשטח מצאנו עבורכן חמש דרכים להיראות שיקיות גם בחודשים הקרים.

 

 

1. מגפיים מעל הברך

 

מגפיים מעל הברך יאפשרו לכן ללבוש את השמלה הקצרה ההורסת שקניתן לאחרונה או את השורטס שאתן מתגעגעות אליהם - מבלי לחשוב פעמיים!

 

 

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages) (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

 

 

2. מעיל על הכתפיים

 

מכירות את התחושה המתסכלת הזו שחם לכן עם המעיל עליכן אבל את קופאות מקור כשאתן בלעדיו? פשוט הניחו אותו באלגנטיות על הכתפיים וכך גם יהיה לכן נעים וגם תיראו הכי שיקיות שאפשר!

 

 

(צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

 

 

3. מעיל על המרפקים

 

נשמע מוזר, נכון? אבל זה הטרנד החם ביותר בעולם המעילים (כן, המצאנו עולם). במקום ללבוש מעיל בדרך שגרתית ומשעממת, פשוט שמטו אותו עד לגובה המרפקים שלכן. סטייל שכזה מבטיח לכן תמונת פפרצי לעמוד סטריט סטייל עם מיליוני עוקבים. 

 

 

(צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

 

 

4. קטיפה

 

אנחנו לא יודעים מה נעשה כשיגיע הקיץ, איך נוכל להיפרד מהקטיפה האהובה עלינו?! נצלו כל רגע שנותר לכן עם הבד הנעים הזה כי הוא גם יפה, גם מחמם וגם אין צורך בשכבות נוספות כשלובשים אותו.

 

 

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages, א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) (צילום: אימג'בנק/Gettyimages, א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

 

 

5. גרבונים שקופים מתחת לגרבוני הרשת

 

התאהבתן בטרנד גרבוני הרשת אבל קר לכן מכדי ללבוש אותו? אין שום בעיה! פשוט לבשו גרבונים שקופים ומעליהם לבשו את גרבוני הרשת. אף אחד לא יראה שיש עליכן שתי שכבות, ואתן תהיו מחוממות וטרנדיות. #רואה_ולא_נראה

 

 

 

 

וטיפ בונוס - שמיכת פוך ומיטה נעימה זה שיא הסטייל בחורף, שתדעו.

 

מה הטיפים שלכן?