בידור

כל הכוכבים אצלנו! (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

הנה כל הרגעים ההיסטריים מהאירוע המוזיקלי הכי חם של השנה

אולי היה קר בחוץ, אבל ה"מדיסון סקוור גארדן" עלה בלהבות!

 ראש אחד   |   11/12/2016  |    |    | 

 

 

 

שיא עונת החגים בארצות הברית נחגגת בצורה השווה ביותר - סיבוב הופעות היסטרי (והיסטורי) של השמות הכי חמים במוזיקה - ה"ג'ינגל בל טור". מי למשל? ג'סטין ביבר, שון מנדס, פיפת' הרמוני, היילי סטיינפלד ועוד רבים וטובים. אנחנו, לצערנו, לא היינו שם - אבל אל דאגה! דאגנו לסקר לכם את הערב הכי חגיגי בסיבוב ההופעות - ערב ההופעה ב"מדיסון סקוור גארדן" בניו יורק בשישי האחרון. תורידו את הסוודר, זה הולך להיות לוהט.

 

 

ההופעות החיות

 

 

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages) נייל הורן מרגש. (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) היילי סטיינפלד כובשת. (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) כבר אמרתם לה מזל טוב לכבוד יום הולדתה? (צילום: Giphy) (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) אריאנה גרנדה מקפיצה. (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) בא לנו להיות שם! (צילום: Giphy) (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) ג'סטין ביבר משתגע. וגם אנחנו, כי ב3.5 נראה אותו בהופעה חיה! (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) לא יכולים לחכות! (צילום: Giphy) (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) גרייס וונדרביל מתרגשת. (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) דיפלו מרקיד את הקהל. (צילום: Giphy) (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) אלי גולדינג מהפנטת. (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) פיפת' הרמוני ו-DNCE מרקידים. (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) תראו איזה כיף להם! (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) ואי אפשר DNCE בלי ג'ו ג'ונאס... (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) ולסיום, צ'רלי פות' שגנב את ליבנו. (צילום: Giphy)

 

 

 

בנוסף, קמילה קביו ממשיכה לפתח את קריירת הסולו שלה לצד טיפוח הקריירה כחלק מלהקת פיפת' הרמוני, והופיעה בפעם הראשונה עם הסינגל החדש שלה Bad Things בשיתוף פעולה עם הראפר, משין גאן קלי. לנו השיר לגמרי מזכיר את Love the Way You Lie של אמינם וריהאנה. מסכימים איתנו?

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=bfAuopeJBm0

 

 

מה חשבתם על השיר החדש של קמילה קביו ומשין גאן קלי? ואילו אמנים הייתם רוצים לראות בהופעה? שמישהו ייקח אותנו לניו יורק כבר!

 

 

 

(עומר טסל / omert.rosh1@gmail.com)