בידור

אהבנו! (צילום: יוטיוב)

הנה כל הסיבות לאהוב את הקליפ החדש של אד שירן

ולא, הפעם אנחנו לא מסתפקים בתשובה "כי זה קליפ של אד שירן".

 עומר טסל   |   31/01/2017  |    |    | 

 

 

 

הקליפ לשירו החדש של אד שירן, Shape Of You, עלה אתמול ליוטיוב, ואנחנו מצאנו אהבה חדשה. ולמה שנשמור את האהבה החדשה הזו לעצמנו? החלטנו לחלוק אותה ביחד איתכם. אז הנה, חד וחלק: כל הסיבות לאהוב את הקליפ החדש של אד שירן. אזהרה: לא תוכלו להפסיק לצפות בו.

 

 

1. כי השיר מעולה

 

שומעים בלופים (קרדיט: giphy.com)

 

 

נכון, כל שיר של אד שירן הופך מיד ללהיט היסטרי. אבל משהו ב-Shape Of You שונה מהשירים האחרים של הזמר, בעיקר הסגנון המוזיקלי שלו. דרך אגב, הידעתם שהשיר המקפיץ והמדביק הזה נכתב במקור עבור ריהאנה? #רירי_תאכלי_אבק 

 

 

2. כי אד שירן בקטע של הגשמת חלומות

 

אנחנו מאמינים בך, אד (קרדיט: giphy.com)

 

 

בשנה שעברה אד למד לרקוד לצורך קליפ - ועכשיו הוא לומד להתאגרף, ונדמה שהוא אפילו די טוב בזה (אם מתעלמים מהסוף, בכל אופן). הזמר הצעיר הולך על כל הקופה בעלילה, לפיה הוא מתכונן לקרב חשוב מאוד. הכינו את מגני השיניים, יש למה לצפות.

 

 

 

3. כי סיפור האהבה בקליפ לא קלישאתי ושחוק

הכי לא שחוק! (קרדיט: giphy.com)

 

אוקיי, בסדר. אחרי שאד הביא לנו את הקליפ הדביק לשירו Thinking Out Loud, הוא מזכיר לנו שסיפור האהבה יכול לצמוח גם במקום הכי לא צפוי והכי לא קלישאתי. לצורך העניין, במכון האגרוף. אד מתאהב בדמות הנשית בדיוק כפי שהיא - ללא איפור, בלבוש ספורטיבי, כשהכי נוח לה. #אהבנו

 

 

4. כי הקליפ סופר-פמיניסטי

איזו חזקה! (קרדיט: giphy.com)

 

בקליפ של אד לא תמצאו התנהגות שאינה הולמת או מסרים בוטים. יותר מכך, אהבנו לגלות שהדמות הנשית בסיפור היא חזקה ועוצמתית, מתאגרפת רצינית שלאורך כל הסיפור מכינה את אד לקראת הקרב הגדול. אז לא, אין שום צורך במסרים בוטים - מלבד נשיקות פה ושם, שאותם אנחנו בהחלט מאשרים.

 

5. כי בסוף הקליפ יש תפנית מפתיעה וקורעת מצחוק

 

נראה לנו שזה הולך לכאוב... (קרדיט: giphy.com)

 

אנחנו לא נרחיב, רק נציין שבסיפור מתארים היעלמות מסתורית של הבחורה, מתאבק סומו מפחיד וכמה עצמות שבורות לאד שלנו. #אאוץ'

 

6. כי זה קליפ של אד שירן

 

חולים עליך, אד! (קרדיט: giphy.com)

 

אופס, הבטחנו לא לציין את הסיבה הזאת. אבל מה לעשות, אנחנו משוחדים! אנחנו מתים על כל דבר שהזמר המוכשר מוציא. אז אם גם אתם רוצים להבין סביב מה כל ההייפ - צפו בקליפ.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=JGwWNGJdvx8

 

 

מה חשבתם על הקליפ?