ראשי

(צילום: יח"צ)

המתנות הכי שוות למנויים שמצטרפים החודש לראש אחד

עדיין לא מנויים למגזין שלנו? יאללה, הגיע הזמן לעשות את זה כבר! נכון שאתם מכורים לאתר והכול, אבל יש עוד עולם שלם של תוכן שיכול לחכות רק לכם בתיבת הדואר מדי יום רביעי. 

 ראש אחד   |   16/03/2016  |    |    | 

 

אז מה עוד אתם מקבלים (מלבד העיתון הכי שווה עלי אדמות, זאת אומרת)? 

 

 

1. תרמוס "גאליס" לשתייה חמה

חולים על "גאליס"? ברור. תמיד קר לכם? כן, גם אנחנו כאלה. המתנה הזו בול בשבילכם - ככה תוכלו לשתות את הקפה שלכם (או אולי תה או שוקו?) בכל מקום פלוס לבהות בתובל שפיר. וזה פלוס רציני.

 

 

2. ערכת טיפוח "גאליס"

חולים על "גאליס"? אה, כן, כבר דיברנו על זה. מה אתם אומרים על קרם ידיים וקרם גוף של הכוכבים האהובים עליכם? מושלם. אנחנו יודעים.

 

 

3. 50 שקלים לקנייה ברשת wow

רעננו את תיק האיפור בגוון חדש של אודם, העשירו את המדף במקלחת בקרם גוף בריח מושלם או התפנקו בלקים בצבעים משוגעים כדי לנסות בבית את המניקור ההורס שראיתם ביוטיוב. יש אין-ספור דרכים לנצל את השובר הזה, לכם נותר רק לבחור!

 

 

4. רמקול פצצה נטען למובייל

אל תדאגו, הפצצה הזו לא תפוצץ שום דבר חוץ מאת האוזניים שלכם (במוזיקה מעולה, כמובן). מה היא כן תעשה? תאפשר לכם להאזין לאלבום החדש של זאין ישירות בסמארטפון - לבד, יחד עם החברים, בכל מקום שתרצו. רק עשו טובה - לא באוטובוס, סבבה?

 

 

5. מוט סלפי עם שלט

מהי ההמצאה הכי גאונית אחרי מוט הסלפי? מוט סלפי עם שלט. הרי אתם בסך הכול מצטלמים עם הבסטי במהלך שיטוט בקניון, אין צורך להיראות כמו תיירים בשיט קיאקים.

 

 

6. "תופסים צבע"

המדור שאתם הכי מכורים אליו בעיתון? אז כזה, רק בספר ענק מלא בדפי צביעה הורסים את הבריאות. סירייסלי, אתם חייבים לעצמכם אחד כזה. 

 

 

ROSH - למה אתם מחכים? צלצלו וארגנו לעצמכם מנוי.

[gravityform id="2" title="true" description="true"]

 

 

(מערכת ראש אחד)