סלבס

"טיילור אמרה: 'אימא, מישהו כרגע תפס לי את הישבן'" (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

המשפט של טיילור סוויפט התחיל ואימא שלה בכתה על דוכן העדים

"לחלוטין רציתי שיפטרו אותו. הוא תקף מינית את בתי".

 אריאלה אביר   |   10/08/2017  |    |    |    | 

בשבוע האחרון התחיל המשפט של טיילור סוויפט, ואלא אם כן אתם סוויפטיז בדם, יש מצב שאתם בהלם כי לא היה לכם מושג שהיא בדרך לבית המשפט, אז בואו נעשה לכם סדר בכל העניין:

בשנת 2013, במהלך מפגש עם מעריצים שקדם להופעתה, פגשה סוויפט גם שדרן רדיו בשם דיוויד מולר. לטענתה, בפגישה זו מולר חפן את ישבנה ללא הסכמתה. לאחר המקרה פנתה הזמרת לתחנת הרדיו בה הוא הועסק והתחנה החליטה לפטר אותו. לפני כשנתיים תבע מולר את סוויפט, בטענה שההאשמות שקריות וגרמו לו נזק בסך 150 אלף דולרים לשנה ומנעו ממנו אפשרויות עבודה נוספות. השדרן לשעבר ביקש פיצויים בסך שלושה מיליון דולרים. כחודש לאחר מכן הגישה סוויפט תביעה נגדית בגין תקיפה.

עכשיו כשכולנו מעודכנים בסיפור הרקע, אפשר לחזור להווה. השבוע החל המשפט המתוקשר, שיימשך עד ה-17 באוגוסט ובמהלכו גם טיילור עצמה תעלה להעיד, אך אתמול אמה של סוויפט, אנדראה, עלתה על דוכן העדים כדי לספר מה בדיוק קרה באותו ערב מנקודת המבט שלה.

"שמעתי את הסיפור מפיה של בתי. הבחור הזה תקף אותה מינית", ציינה אנדראה. "טיילור אמרה: 'אימא, מישהו כרגע תפס לי את הישבן'", נזכרה סוויפט באותו ערב והבהירה כי השתיים חשבו רבות האם להגיש תלונה במשטרה באותו הערב, אך לבסוף החליטו שלא לעשות זו כי טיילור הייתה צריכה לעלות על במה ולהופיע אל מול 20 אלף צופים. במקום זה, אנדראה ליוותה את מולר אל מחוץ לבניין. כשנשאלה מדוע החליטו לפנות למעסיק של מולר, אמרה: "הרגשנו שמוטלת עלינו אחריות, שדבר כזה לא יקרה לבחורה צעירה נוספת".

כשתושאלה על ידי עורך דינו של מולר, פרצה אמה של טיילור בבכי. "אחד הדברים שאני זוכרת בבירור הוא שטיילור לא האמינה שזה קרה באותו הרגע. אחרי שהוא נגע בה, היא הודתה לו ולאנשים שהיו עמו על כך שהם הגיעו", ציינה אנדראה והוסיפה: "זה פשוט הרס אותה שהיא כרגע הודתה למישהו שעשה מעשה כזה. זה גרם לי, כהורה, לתהות למה לימדתי אותה להיות כל כך מנומסת?".

אנדראה נשאלה גם האם היה לה איזשהו ספק האם בתה משקרת או לא. כשענתה "לא, מעולם לא", גרמה גם לטיילור עצמה לפרוץ בבכי. ברגע אחר, כשעורך דינו של מולר שאל את אמה האם בנה (אוסטין, א"א") נגע בעבר בבחורה בצורה לא מכובדת, אמרה טיילור בקול רם "מה?!" בעוד עורך דינה מתנגד לשאלה הזו.

כאמור, יש עוד שבוע שלם עד שהמשפט יגיע אל קצו ויוחלט על גזר הדין, ובינתיים אנחנו בעיקר מקווים שהאמת תצא אל האור ושטיילור ומשפחתה ישארו חזקים בתקופה הזו.