סלבס

(צילום: אימג'בנק/ GettyImages)

המעריצים שוב שברו את ג'סטין ביבר, והפעם זה קרה באמצע הופעה

האם הבליברס עברו את הגבול? 

 ראש אחד   |   25/10/2016  |    |    | 

 

 

ג'סטין הופיע אתמול בעיר מנצ'סטר שבאנגליה ונתן הופעה... איך נגיד? לא משהו. לא רק שהוא זכה לקריאות בוז מצד הקהל, הוא גם זרק את המיקרופון שלו על הבמה (ולא בקטע של Mic Drop, אלא בעצבים) וירד מהבמה כדי להירגע קצת. לבסוף הוא חזר, הסביר את עצמו והמשיך את ההופעה. 

 

הכול התחיל כשג'סטין ניסה לדבר עם הקהל בין השירים שלו. אמנים רבים נוהגים לדבר באמצע ההופעות שלהם, ולרוב הקהל מרוצה מזה ומחכה שהאמן יפנה אליהם (זוכרים, למשל, איך התעצבנו כאן בארץ שסיה לא תקשרה עם הקהל במשך כל ההופעה?). לאכזבתו של הביבס, המעריצים שלו לא ממש התעניינו לשמוע מה יש לו לומר להם, ובכל פעם שהוא עצר לדבר הם צרחו את השם שלו והפריעו לו. ג'סטין ביקש מהם להפסיק (בצורה די יפה, אנחנו חייבים לציין), אך הקהל לא הקשיב לו - לא רק שהם המשיכו לצרוח את שמו, אלא שהם גם הוסיפו קריאות בוז. כאמור, ג'סטין התעצבן, זרק את המיקרופון והלך. צפו בקטע השלם: 

 

https://twitter.com/heIlobecky/status/790321671332884480

 

 

לאחר מכן הוא שב לבמה, ניסה להסביר שהוא בסך הכול רוצה לתקשר עם הקהל ושזה מכעיס אותו שהם לא מעוניינים בזה. לדבריו, הוא לא רוצה לצאת חמור, הוא רק רוצה להסתכל על הקהל בעיניים ולהרגיש אותו. בסופו של דבר החליט הזמר שהוא לא ידבר יותר ורק ישיר שירים. 

 

 

https://twitter.com/hannawwh/status/790496269680738304

 

 

לא יודעים מה איתכם, אבל אנחנו מרגישים שמערכת היחסים של ג'סטין והבליברים חייבת לעבור שינוי! אנחנו מזהים פה דפוס לא בריא שחוזר על עצמו: ג'סטין כל הזמן מבקש ממעריציו בקשות הגיוניות (לא להטריל את החברות שלו, לא לדבר בזמן שהוא מופיע, לא להתנפל עליו במפגשי מעריצים), הבליברים מתעצבנים מהבקשה, ואז ג'סטין יוצא בזעם (אם זה מהאינסטגרם ואם זה מהופעות). הממ... נראה לכם שאפשר לסדר טיפול קבוצתי המוני לאמן ומעריציו? 

 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)