בידור

איך אתם עושים את זה להוק?! (צילום מסך מהסדרה "עד עצם היום הזה")

המעריצים בהלם: 5 שחקנים נוספים נפרדים מ"עד עצם היום הזה"

אין איזה קסם שיכול לתקן את המצב?

 אריאלה אביר   |   14/05/2017  |    |    | 

ימים לא פשוטים עוברים על צופי "עד עצם היום הזה". בעוד עתידה של הסדרה עמד בספק בחודשים האחרונים, הודיעה ג'ניפר מוריסון בשבוע שעבר כי אמה סוואן תסיים את דרכה בסדרה בסוף העונה השישית, וכעת יש חדשות נוספות הנוגעות לסדרה הקסומה.

 

 

אולי כדאי שנתחיל עם החדשות הטובות – "עד עצם היום הזה" חודשה באופן רשמי לעונה נוספת ברשת ABC. החדשות הרעות? כל משפחתה של אמה סוואן הולכת בעקבותיה. ג'יניפר גודווין, ג'וש דאלאס וג'ארד ס. גילמור הודיעו כי לא יחזרו לעונה השביעית של הסדרה. בדומה להם, גם רבקה מדר ואמילי דה רייבין, המגלמות את המכשפה זלינה ובל בהתאמה, סיימו את דרכן ב"עד עצם היום הזה" אך במקרה הזה נראה כי לא מדובר בהחלטה שהן קיבלו בעצמן.

 

 

"הייתי שמחה להמשיך את מסעה של בל, אבל הפקת הסדרה החליטה ללכת בכיוון אחר", כתבה דה רייבין בחשבון האינסטגרם שלה. "רבים מכם התעניינתם אם אמשיך לעונה השביעית של הסדרה. רציתי להודיע לכם באופן אישי שלא אקח בה חלק. זו לא החלטה שלי אלא של הפקת הסדרה, אך אני מבינה ומכבדת אותה", הודיעה מדר למעריציה.

 

 

To my Darling Pretties, First of all I would like to start by congratulating Adam, Eddie, Lana, Bobby and Colin on the pick up of Once Upon A Time! I am truly happy for you all and most importantly for the fans that will get to keep tuning in each week to see where they will take us. A lot of you have been asking if I will be joining everyone in Season 7, so I wanted to let you know personally that unfortunately I am not. This wasn't my choice but a creative decision of the shows that I totally respect and understand. The most important thing is that you all know how much you mean to me. I am told frequently both online and in person that by being a part of such a special show I have in some way changed someone's life. This is hugely meaningful to me. I am here to let you know that I am the one who has been changed. Not just by playing such a well written multi-dimensional character but by the fandom itself. I have heard your stories, your pain, your struggles, your achievements and I have truly felt you. I have learned. I have grown. I am a better person because of you, the fans and everyone that blessed me with this opportunity to play such an iconic role. Congrats all and thank you! I look forward to the next. I invite you to come with me on this journey. I am forever changed. And I'm wicked. And Wicked Always Wins. Forever yours, Bex 💚

A post shared by Rebecca Mader (@bexmader) on

"הייתה לנו זכות לעבוד עם חבורת השחקנים המוכשרים הללו", כתבו יוצרי הסדרה, אדם הורוביץ ואדוארד קיציס, בהצהרה שיצאה לעיתונות והוסיפו: "כל אחד מהם הביא עמו כישרון ייחודי, המון אינטליגנציה ומצבור קטן של קסם שהפיח חיים בדמות שלו". נראה כי לתסריטאי הסדרה יש המון עבודה לקראת העונה הבאה. #איך_ממשיכים_מכאן?

לערוץ היוטיוב של אריאלה לחצו כאן.