ראשי

רגע, לא הבנו. (צילום מתוך הסדרה "אחת שיודעת")

המלחמה ממשיכה: כל מה שאתם צריכים לדעת על העדכון החדש של פייסבוק מסנג'ר

חבר'ה, אנחנו לא עומדים בקצב!

 עומר טסל   |   19/03/2017  |    |    | 

 

 

 

אם לא נכנסתם לפייסבוק מאז יום שישי, אז דבר ראשון - וואו! כל הכבוד לכם, אנחנו נכנסים לבדוק את הפייסבוק שלנו כל שעה בערך. ודבר שני - בוודאי פספסתם את ההשקה של הפיצ'ר החדש במסנג'ר. הפיצ'ר נקרא בפשטות "מסנג'ר דיי" (Day) ואל תדאגו, הרעיון בטח מוכר לכם מהסטוריז באינסטגרם, בסנאפצ'ט ואפילו בווטסאפ.

 

 

 

 

איך זה עובד? די פשוט. מדובר בסיפור שהמשתמשים יכולים ליצור באמצעות תמונות וסרטונים הנמחקים לאחר 24 שעות, ממש כמו ב... סנאפצ'ט, אינסטגרם ו-ווטסאפ. אז במה שונה הסטורי במסנג'ר מכל האחרים? במסנג'ר של פייסבוק תוכלו לבחור מבין אלפי אפקטים שונים ומגניבים, להוסיף טקסט או לקשקש ככל העולה על דעתכם. כן, הבנתם נכון, אין באמת הבדל. המסנג'ר דיי נכנס מעל ההודעות בשיחות האחרונות, והוא זמין בטלפון הסלולרי בלבד. זאת אומרת שלא תוכלו לצפות בסטוריז של החברים שלכם מתוך המחשב. האמת? מבאס קצת.

 

 

 

 

אבל לפני שאנחנו מתבאסים - ואז מצלמים ומשתפים - אבל החברים של בפייסבוק ובסנאפצ'ט, תגידו, מה קורה? אנחנו מבינים שאתם נלחמים על קהל המשתמשים, אבל אנחנו כבר לא יודעים איפה לפרסם את הסטורי שלנו. באמת, התבלבלנו לגמרי! אולי פשוט נחיה את הרגע וזהו? חחח, סתאםםם! נמשיך לעדכן בכל הרשתות החברתיות. מה לעשות, אנחנו #מכורים.

 

 

 

 

 

באילו סטוריז אתם הכי אוהבים להשתמש?