בידור

הסיפור הכי מגניב ששמענו! (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

המאזינים האשימו את אד שירן בהעתקת שיר, אז הוא עשה את הדבר הכי מדהים שיש

תמיד ידענו שאד הוא בחור לעניין!

 עומר טסל   |   26/03/2017  |    |    | 

 

 

 

השיר Shape Of You של אד שירן הוא לא רק להיט היסטרי אלא גם אחד השירים הכי "משוזמים" בעולם - ואם לא ידעתם, הזמר המוכשר חתום על 16 מתוך עשרים שירים במצעד עשרים הלהיטים הבריטי #וואו. אבל השבוע עלה Shape Of You לכותרות דווקא בגלל עניין לא חיובי בכלל - בעיית זכויות יוצרים משונה. מאזינים ברחבי העולם שמו לב לדמיון רב בין הלהיט של הזמר ובין הלהיט משנת 1999 No Scrubs של להקת TLC.

 

הדמיון מתבטא בעיקר בשורה Boy, let’s not talk too much, Grab on my waist and put that body on me, שמזכירה מאוד את הפזמון של No Scrubs. כן, מעכשיו בכל פעם שתשירו את השורה הזו יש מצב שתמשיכו אוטומטית לשיר A Scrub is a guy that can't get no love from me. בעצם, יש מצב גם שלא. הקשיבו לדמיון בין השירים:

Shape Of You:

https://www.youtube.com/watch?v=_dK2tDK9grQ&feature=youtu.be&t=30s

 

 

No Scrubs:

https://youtu.be/FrLequ6dUdM?t=1m11s

 

 

 

העניין תפס תאוצה בטוויטר, והזמר החליט לעשות מעשה. במקום לחכות שמישהו יתבע אותו, אד פשוט הוסיף לרשימת הכותבים הרשמית של שירו את כותבות השיר No Scrubs. מה זה אומר בעצם? שמעתה והלאה כולם מקבלים תמלוגים כספיים על השיר בכל פעם שהוא מושמע. וואו, אד! זה ממש יפה מצדך. השירים אולי דומים במקצת, אבל ברור לכול שלא מדובר בהעתקה. בכל אופן, אהבנו את מה שאד עשה. #חולים_עליך_אד

 

 

 

מה חשבתם על המעשה המדהים?