בידור

זיכרונות מכרבולים  (צילום מסך מאינסטגרם)

הכלב האהוב של דמי לובאטו מת בתאונה טרגית

באדי נהרג, ווילמר ודמי שבורים, וגם אנחנו. #עצוב

 ראש אחד   |   29/07/2015  |    |    | 
זכרונות כרבוליים (צילום מסך מאינסטגרם) זיכרונות מכרבולים (צילום מסך מאינסטגרם)

באדי נהרג, ווילמר ודמי שבורים, וגם אנחנו. #עצוב

כל כך עצוב. לפני כמה שעות פרסמה דמי בטוויטר שבאדי, הכלב המהמם והפרוותי שלה, נהרג בתאונה. אם אנחנו כל כך עצובים, אנחנו לא יכולים לתאר לעצמנו כמה זה קשה עבורה ועבור ווילמר.

דמי כתבה: "הלב שלנו נשבר מלכתוב את זה, אבל ווילמר ואני מודיעים לכם בכאב גדול שאיבדנו ביום ראשון את המלאך הקטן שלנו, באדי. הוא נלקח מאיתנו בטרם עת בתאונה טרגית". אנחנו לא יודעים מה בדיוק קרה, אבל אנחנו שמחים לדעת שהסביבה של דמי ו-וילמר עוזרת להם להתמודד עם המצב: "יש סביבנו אנשים מדהימים וכל כך הרבה אהבה ותמיכה שעוזרים לנו בתקופה הקשה הזו. באדי היה אהוב על כל כך הרבה אנשים, ואפילו שהיה קטן, הייתה לו השפעה ענקית על החיים שלנו. הוא בהחלט היה אנושי במובן מסוים, ואנחנו מרגישים מבורכים על שהוא היה חלק מהחיים שלנו".

למה, באדי, למה?! (צילום מסך מטוויטר)

באדי הקטנטן בהחלט היה סטאר, ואפילו היה לו עמוד אינסטגרם משלו, מלא באין-ספור תמונות מקסימות של גוש הפרווה המתוק. דמי הוסיפה: "אנחנו מבקשים שתכבדו את הפרטיות שלנו בזמן שאנחנו מתאבלים ולוקחים את הזמן לזכור את הרגעים הקסומים שבילינו עם המלאך הקטן שלנו. לעולם לא נשכח את התינוק שלנו באדי. האהבה והעדינות שלו יחיו לנצח בלבנו. נוח על משכבך בשלום, מלאך קטנטן שלי, באדי".

אנחנו רצים לחבק את חיות המחמד שלנו ושולחים לדמי הרבה חיבוקים מרחוק.

דמי ובאדי נתגעגע (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב/SplashNews)

BUDDY - איבדתם פעם חיית מחמד אהובה?

(דנה זקס / danaz.rosh1@gmail.com)