מגזין

(צילום מסך: Mean Girls)

הכי סרט אמריקאי: ההצעות לנשף הכי מיוחדות שמצאנו ברשת

מתרגשים לקראת נשף סיום השנה?

 ראש אחד   |   27/05/2016  |    |    | 

 

אחרי כל ההשקעה בלימודים, הבחינות ו-12 שנות הלימוד (אימא'לה!) גולת הכותרת של כיתה י"ב היא ללא ספק נשף הסיום המושקע! ערב אחד של שמלות ארוכות ומהממות, חליפת טוקסידו מהודרות, איפור, שיער ותכשיטים, הכנות של שעות ובעיקר, מטעינים את הטלפון לקראת מיליון התמונות שתצלמו!

 

אם אתם חיים בסרטי תיכון אמריקאי או אם בא לכם קצת השראה להצעות הפרום, הבאנו בשבילכם את 5 ה- Promposals הכי מיוחדות ברשת. היכונו לצחוק, ליהנות, ולהתרגש.

 

 

1. זה היה הרגע הכי מרגש בחייה של טקסס טיפאני, תלמידה עם צרכים מיוחדים שהוזמנה לנשף ע"י שחקן פוטבול שהיה ידיד שלה מאז כיתה ח'. טיפאני הייתה משוכנעת כי ההתקבצות בחצר בית הספר קשורה לתרגיל כיבוי האש, ולא העלתה בדעתה כי הידיד שלה מחכה לה בחוץ עם זר פרחים ועם שלט שמזמין אותה לפרום. כל החברים שהיו בחוץ הריעו להם וההתרגשות הייתה עצומה, ובצדק. זוהי הצעת הנשף הכי מרגשת שראינו עד כה... שווה צפייה!

 

 

 

 

2. כבר צפינו בלא מעט הצעות פרום אבל זאת ללא ספק אחת המגניבות. מה יותר מגניב מפלאש מוב היסטרי? חבורה של ילדים החלו לרקוד ברחבת בית הספר כאשר שבכל פעם עוד ועוד ילדים הצטרפו לריקוד. מארגן ההצעה נכנס לפלאש מוב ורקד בעוד חברתו ישבה בקהל וצפתה. בסוף הריקוד החברים שרקדו ועזרו לו, הוציאו שלטים ופרחים, בעוד הבחור ניגש אל חברתו, ירד על הברכיים והציע לה לבוא אתו לנשף. #נמסנו

 

 

 

3. מי אמר שרק הבן צריך להציע לחברתו לבוא אתו לנשף? אפשר גם הפוך! סטפני רצתה להפתיע את החבר שלה ולהציע לו לבוא אתה לנשף בצורה הכי מקורית שיש. היא תכננה שלט אנושי וללא ספק הפתיעה אותו בטירוף. חבריו הובילו אותו אל אולם הספורט שם ראה את המילה PROM כתובה על ידי החברים ששוכבים על הרצפה וכשמאחוריהם סטפני. החבר רץ אליה מיד וקפץ עליה בהתרגשות. אנחנו מודים – גם במערכת נרשמה התרגשות לא קטנה. (ממהרים? המלצה שלנו: דלגו לדקה 1:50).

 

 

 

 

4. הרשת מלאה בסיפורי הצעות נשף מרגשות וקלאסיות, אבל אנחנו מבטיחים לכם שדבר כזה עוד לא ראיתם! ג'ייקוב, נער סטרייט החליט להציע לחברו הגיי, אנת'וני, לבוא אתו לנשף וריגש אותנו במיוחד. ג'ייקוב כתב שלט ענק שכתוב עליו: " אתה גיי, אני סטרייט, אבל אתה כמו אח שלי, אז תהיה הדייט שלי?" הסיפור המרגש שלהם כבש את הרשת ובסרטון הבא תוכלו לצפות בתיעוד המלא.

 

 

 

 

 

5. הנער הזה החליט להציע לחברתו לבוא איתו לנשף בצורה מופרעת במיוחד. הוא הרים הפקה של ממש, התאפר כאילו יש לו חבלות ושטפי דם על הפנים ובעזרת שיתוף הפעולה של כל משפחתו, הועלה על אמבולנס כשבידו שלט שכתוב בו: " אני אמות אם לא תלכי איתי לנשף". כל המשפחה נסעה עם האמבולנס לביתה של החברה שנבהלה למראה בן זוגה, אך לבסוף כשראתה את השלט התרגשה והתחילה לצחוק ללא הפסקה. כבר אמרנו שזאת ההצעה הכי מופרעת בעולם?

 

 

 

 

 

PROM - איזו הצעה הייתה הכי מגניבה ומרגשת לדעתכם?

 

 

( כת"צ שילת ברקת \  shilat.rosh1@gmail.com)