סטייליש

(צילום: מתוך Youtube)

הכי הזוי שיש: טרנד האיפור שלא מצריך שופינג בחנות קוסמטיקה

טוטאל לוק שמורכב מהמתנה שכל ילדה חלמה לקבל ליום הולדתה!

 ראש אחד   |   28/07/2016  |    |    | 

 

 

 

מדי זמן מה מעלה יוטיוברית טיפוח סרטון אתגר הזוי ומציתה טרנד ובעצם סוחפת אחריה את כל חברותיה למקצוע להיענות לאתגר. מדובר בסרטונים מצחיקים, הזויים, לעתים קצת מגעילים ובעיקר - ויראלים בטירוף! אין כמו לראות את היוטיובריות שאנחנו הכי אוהבים משתטות ויוצאות מהקופסה עם הרעיונות הכי הזויים.

 

 

בתחילת השבוע הבאנו לכם את המאסטר של סדרת סרטוני "מאה שכבות של איפור". ג'נה מארבלס הוכיחה שהיא משוגעת על כל הראש (לא מפתיע) בסרטון שהיה המשך ישיר לסרטון המשוגע של "מאה שכבות של לק". וואו, יש לבנות האלה המון זמן פנוי, הא?

 

 

ומה הביא לנו האינטרנט השבוע?

 

 

כדי ליישם את מה שתלמדו בסרטונים הבאים לא תצטרכו לקפוץ לחנות קוסמטיקה או לפארם מקומי, מספיק שתלכו לחנות צעצועים, שם תמצאו את מבוקשכם. כן, אנחנו רציניים לגמרי - אתגר האיפור החם ביותר ביוטיוב הוא "מראה איפור המורכב אך ורק מאיפור של ילדות"! #היסטרי

 

 

אנחנו מתכוונים לערכות הצלליות והשפתונים בצורת לבבות שכל ילדה קטנה חלמה לקבל ליום הולדתה. מדובר באריזות הכי חמודות שיש, ובתוכן יש צבעים צבעוניים ומתוקים ביותר. דמיינו טוטאל לוק שמשיגים אך ורק משימוש בערכות הטיפוח האלו. התוצאה: וידאו קורע מצחוק, מראה צבעוני במיוחד, ואתם יודעים מה, יש מצב שהלוק נראה לא רע בכלל!

 

 

 

קבלו את היוטיובריות המובילות באתגר החדש:

 

https://www.youtube.com/watch?v=6aeE5LXujC4

 

https://www.youtube.com/watch?v=g8PgqDAqgRo

 

https://www.youtube.com/watch?v=uIyISLRwnZc

 

 

 

 

 

 

MAKE-UP - האם תנסו את האתגר בבית?

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)