מגזין

(מתוך YouTube)

הכיתה הזאת מנסה לשבור שיא גינס בגלל הסיבה הכי מרגשת שיש

ויש לכם הזדמנות להשתתף!

 ראש אחד   |   19/09/2016  |    |    | 

 

אם היינו מספרים לכם על הזדמנות להשתתף בשבירת שיא גינס בחג סוכות הקרוב, הייתם מעוניינים? בהנחה שעניתם "ברור!" נגלה לכם שבאמת יש לכם את ההזדמנות לעשות זאת. וזה עוד לא הכול; לא רק שמדובר בשבירת שיא גינס, אלא גם בפרויקט התנדבותי ענק מעורר השראה.

 

 

לפני שנספר לכם במה מדובר, חשוב שתכירו את עומר סייג. עומר נולד ב-2006, בן בכור להוריו. כשעומר היה בן שבע, הוא אובחן כחולה בסרטן, ובמשך שנה ושמונה חודשים עבר טיפולים קשים בגבורה, שמר על אופטימיות ולא הפסיק לחייך. התחביב הכי גדול של עומר היה לבנות דגמים מלגו, ובזמן הטיפול הארוך הוא הרכיב עשרות דגמים של לגו. הוא מצא בהם מקור לנחמה והקלה מהטיפולים והאשפוזים הארוכים. למרבה הצער, בפברואר 2015 נפטר עומר, כמה חודשים ספורים לפני שמלאו לו תשע.

 

(צילום מתוך: Headstart) עומר סייג (צילום מתוך: Headstart)

 

תלמידי כיתתו של עומר, שמאוד מתגעגעים אליו, רצו להנציח את זכרו והחליטו לעשות פרויקט מרגש לכבודו. מכיוון שעומר אהב לבנות בלגו, התלמידים מתכננים לבנות מגדל ענק המורכב מחצי מיליון חלקים, והוא ייקרא "מגדל עומר". וואו! 

 

https://www.youtube.com/watch?v=W3mM0G0iUV0

 

 

עכשיו הם מזמינים אתכם לתרום חלקי לגו לפרויקט הגדול הזה. מבצע איסוף חלקי הלגו יימשך עד ראש השנה, ואתם מוזמנים לתרום חלקי לגו בגודל 2*4 בנקודות איסוף הפזורות ברחבי הארץ. המגדל עצמו ייבנה בימים שבין ראש השנה לסוכות, 16/10-5/10. כיתות שיאספו יותר מ-500 חלקים מוזמנות להשתתף בבניית המגדל!

 

בסוכות (24-17/10) כולם מוזמנים להגיע לפארק גני יהושע ליד האגם ולראות את מגדל הלגו הגבוה בעולם שבנוי מחצי מיליון חלקי לגו. כשמהבנה יפורק, ייתרמו קוביות הלגו למחלקות ילדים בבתי חולים ברחבי הארץ.

 

אתם מוזמנים לבקר בעמוד ההדסטארט של הפרויקט. מלבד הפרויקט "מגדל עומר" אפשר לתרום גם ל"עמותת חיים" למען ילדים חולי סרטן. 

 

 

 

 

וואו, אנחנו התרגשנו בטירוף מהמחווה!

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)