סלבס

OMG! (צילום: יוטיוב)

הכינו את הממחטות: חדשות מרעישות למעריצי פיפת' הרמוני

איך יקראו להן "פיפת' הרמוני" עכשיו?

 עומר טסל   |   19/12/2016  |    |    | 

 

 

 

 מעריצי פיפת' הרמוני ברחבי העולם, התאגדו, התחבקו ואולי כדאי שתשתו כוס מים לפני שאתם קוראים את הידיעה הבאה. מוכנים? קמילה קביו עוזבת את פיפת' הרמוני. 

 

 

(קרדיט: giphy,com)

 

 

!OMG

 

לא, אנחנו בכלל לא צוחקים. בהודעה שפורסמה הבוקר בעמוד הטוויטר הרשמי של בנות הלהקה נמסר כי מנהליה של קמילה הודיעו שהיא עוזבת את הלהקה. הבנות איחלו לה בהצלחה וציינו שהן ימשיכו בפעילות שלהן וכי העזיבה של קמילה לא תשפיע על גורל הלהקה. ההודעה כתובה בנימה קרה ומאופקת, והניסוח "מנהליה של קמילה הודיעו...", שפותח את ההודעה, מעורר חשד שעבר חתול שחור בין הבנות.   

 

 

 

 

 

 

קמילה הייתה חברה בולטת במיוחד בלהקה, שהורכבה במסגרת תכנית הכישרונות "אקס פקטור בריטניה". היא שרה סולואים רבים בלהיטים של הלהקה וקיבלה תפקידים מרכזיים בכוראוגרפיות של הבנות. במקביל לפעילותיה בלהקה היא התארחה בשירים של זמרים אחרים כגון שון מנדס בשירו I Know What You Did Last Summer ולאחרונה אף בשירו החדש של הראפר משין גאן קלי, Bad Things. כנראה ששיתופי הפעולה האלו היו סימן מקדים לכוונותיה לפצוח בקריירת סולו משלה. 

 

 

 

 

ארבע הבנות הנותרות, אלי, לורן, נורמני ודיינה, קוראות למעריצים להמשיך לתמוך בהן, והן מודות על התמיכה האין-סופית שקיבלו מהם בארבע וחצי השנים האחרונות. אנחנו אישית עוד לא מעכלים את החדשות ומרגישים שקמילה "עשתה לנו זאין". 

 

 

 

אגב, השאלה האמיתית היא אם ישנו את שם הלהקה, מאחר שכעת היא מונה רק ארבע בנות ולא חמש. מעניין... מבטיחים לעדכן.

 

 

(קרדיט: giphy,com)