בידור

מה את מתכננת לנו, דמי? (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

הכינו את האוזניים: דמי לובאטו בדרך לשיתוף פעולה מתוק במיוחד

עוד לא נרגענו משיתוף הפעולה הקודם שלה.

 עמרי ויסמן   |   18/06/2017  |    |    | 

ימים ספורים בלבד אחרי שדמי לובאטו והדי.ג'יי הבריטי ג'קס ג'ונס שיחררו את להיט הדאנס המשותף שלהם, Instruction, אנחנו מקבלים דיווחים שהזמרת צפויה להוציא בקרוב מאוד שיר דאנס נוסף בשם Love Don’t Let Me Go, שיהיה שיתוף פעולה בינה לבין מוזיקאי הקורא לעצמו די.ג'יי מרשמלו. תאריך ההשקה המדויק של השיר טרם פורסם, אולם שני האמנים כבר רשמו אותו בארכיון איגוד המלחינים והיוצרים האמריקאים, וזה אומר שהעבודה עליו הסתיימה ושיציאתו לאוויר העולם בלתי נמענת.

עכשיו, קבלו שנתי עובדות מעניינות: קודם כל, צוות הכותבים של השיר החדש, מלבד דמי ומר מרשלמו עצמם, כולל את אותם חבר'ה בדיוק שאחראים על Let Me Love You של ג'סטין ביבר ודי.ג'יי סנייק, ו-It Ain’t Me של סלינה גומז וקייגו, ורק העובדה הזו גורמת לנו להתרגש מאוד ולתופף עם כף הרגל על הרצפה.

דבר שני: יש לכם מושג מי זה די.ג'יי מרשמלו? זה בסדר אם לא, כי לאף אחד אין! מדובר במוזיקאי מסתורי שפעיל כבר כשנתיים. הוא הוציא עד היום כעשרה סינגלים והמון רמיקסים לאמנים כמו אריאנה גרנדה, אדל ונואה סיירוס, ואף שחרר בשנה שעברה אלבום אולפן ראשון. עם זאת, הבחור מעולם לא הכריז על זהותו האמיתית ומקפיד להופיע כשהוא חובש מסיכה ענקית בצורת מרשמלו, כך שלכו תדעו - מבחינה טכנית הוא אפילו יכול להיות עמרי, דונלד טראמפ, הארי סטיילס או האפיפיור, אבל הוא ככל הנראה אף אחד מהם. באסה.