בידור

גאווה! (צילום: יח"צ)

"היפה והחיה" עושה היסטוריה: דיסני יציגו לראשונה דמות להט"בית על המסך הגדול

ואנחנו אומרים - יו גו דיסני!

 דניאל פסו   |   02/03/2017  |    |    | 

 

כאילו לא היו לנו מספיק סיבות לחכות לסרט המצופה של השנה, AKA "היפה והחיה" - לראות את הסרט בגרסת המציאות, איך אמה ווטסון תהיה כבל, לראות שוב את צ'יפ... האם אנחנו באמת צריכים להמשיך??? עכשיו מתברר כי יש עוד סיבה סופר-חשובה שתריץ אותנו לקולנוע ביום הבכורה - שילוב דמות להט"בית בעלילת הסרט. #אמגד

 

(צילום:) (צילום: יח"צ)

בראיון למגזין הבריטי "אטיטוד" סיפר במאי הסרט ביל קונדון על ההחלטה לשלב דמות להט"בית בגרסה המציאותית לסרט המוזיקלי משנת 1991 ובכך להפוך אותה לאף יותר עדכנית לזמננו ואפילו לפורצת דרך. "היפה והחיה" יהיה הסרט הראשון בהיסטוריה של דיסני שיציג רגע רומנטי גאה על המסך הגדול. #גאווה

 

קונדון מגלה לנו שלה פו, יד ימינו של גסטון, יחווה בלבול בנוגע לנטייתו המינית. "לה פו הוא איש שביום אחד רוצה להיות גסטון, וביום אחר לנשק את גסטון", מתאר הבמאי. "לה פו מאוד מבולבל לגבי מה שהוא רוצה. הוא מגלה שיש לו רגשות שונים, והשחקן שמשחק את דמותו מצליח להעביר את התחושות האלה בצורה מעודנת ומדהימה. אני לא רוצה לגלות את הסוף - רק אציין שהמסע שהדמות הזו עוברת משתלם בסופו של דבר, וזה רגע קולנועי גאה ובלעדי בסרט של דיסני", מוסיף קונדון.

 

https://www.youtube.com/watch?v=1JG6f5_37tg

 

 

 

ונדמה שמישהו שם בדיסני החליט להאיר בזרקור את הנושא - השבוע שודר בסדרה Star vs Forces of evil בערוץ דיסני פרק שהציג נשיקות של בני אותו המין. מדובר בסדרת הרפתקאות מצוירת, והחלק המלהיב באמת בסיפור הוא שהנשיקות לא התרחשו כחלק מרכזי בעלילה וגם לא זכו להתייחסות מיוחדת, הן פשוט קרו, לא ביג דיל. 

 

(צילום: יוטיוב) לא ביג דיל. (צילום: יוטיוב)

 

 

 אז נכון, מערכות יחסים גאות הוא לא משהו שזר לנו במסך הגדול או הקטן, ועדיין מאוד מרגש אותנו שגם דיסני מציגים אותן בסדרות ובסרטים שלהם ובעצם משדרים את המסר הכה חשוב - אהבה היא אהבה, לא משנה אם היא בין אישה לגבר, אישה לאישה או גבר לגבר.

 

 

 

הסרט הסרט ייצא אל מסכי הקולנוע בארץ ב 23/03/2017, ואם כל זה עשה לכם חשק לרוץ לראותו נגלה לכם שמכירת הכרטיסים המוקדמת התחילה היום. אתם עוד פה???