בידור

מתכננים את המזימה הבאה שלהם? (צילום: באדיבות yes)

"היי סקול מיוזיקל": תיאוריה טוענת שטרוי וגבריאלה הם הנבלים האמיתיים

ושארפיי היא בעצם הקורבן בכל הסיפור הזה? #מה

 אריאלה אביר   |   18/05/2017  |    |    | 

עברו כבר יותר מעשר שנים מאז צאת הסרט הראשון בסדרת "היי סקול מיוזיקל", ותיאוריה שרצה ברשת בימים האחרונים מציגה את אירועי הסרטים באור שונה, שיגרום לכם לתהות האם שארפיי אוונס היא באמת הנבלית המרושעת שחשבנו שהיא עד היום או שאולי דווקא טרוי וגבריאלה הם אלו שעושים עמה עוול.

via GIPHY

תבטיחו לנו שתשמרו על ראש פתוח ובואו נתחיל: חשבון הטוויטר SHARPAYSAVICTIM@, אותו מנהל אדם בשם כרים, פרסם לפני כמה ימים ציוצים על גבי ציוצים המסבירים את התיאוריה המפורטת שלו. וכשקוראים אותם, הם גם נשמעים ממש הגיוניים. "שארפיי וראיין מופיעים מאז הגן. הם מכירים את הבמה, יש להם המון כישרון והם יודעים להופיע", פתח כרים את התיאוריה והסביר כי לטרוי ולגבריאלה אין שום הבנה בשירה או בתיאטרון והניסיון היחיד שיש ברשותם הוא מערב קריוקי אחד ובכל זאת הם מחליטים להתמודד על התפקידים הראשיים בהצגת בית הספר.

"כשגבריאלה וטרוי הביטו על דף ההרשמה להצגה ושארפיי אמרה להם שהם יכולים להתמיין לתפקידי המשנה, זה לא היה מעשה נבזי. זו הדרך להתברג בעולם התיאטרון. הם לא יכולים לצפות לזכות בתהילת התפקיד הראשי מהרגע הראשון", הוסיף כרים. מעבר לכך, הוא השווה בין הנאמבר המוזיקלי שהכינו שארפיי וראיין לאודישן שלהם, שכלל כוריאוגרפיה מושקעת ותלבושות מתואמות, לבין הנאמבר של טרוי וגבריאלה, שהיה לא מקצועי בעליל, אך לקח את אור הזרקורים מהנאמבר המושקע של שארפיי.

כרים המשיך לדבר בפירוט על כל שלושת הסרטים וכנראה נגע בנקודת תורפה רצינית, כי הציוצים שלו צויצו מחדש יותר מ-44 אלף פעמים. בין כל תשומת הלב שהוא קיבל, גם אשלי טיסדייל בכבודה ובעצמה התייחסה לתיאוריה המפורטת וכתבה: "אני חושבת שהיא הייתה קורבן מההתחלה... ההורים שלה קראו לה שארפיי!". #סטיגידיש

מה אתם אומרים, כרים הצליח לשכנע אתכם ששארפיי היא הקורבן האמיתי במאבק הכוחות הזו או שאתם בטים טרוי וגבריאלה?

לערוץ היוטיוב של אריאלה לחצו כאן