בידור

היום היא במקום טוב יותר. דמי לובאטו (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

"הייתי חייבת להשתכר כדי לשרוד": דמי לובאטו נפתחת בסרט חדש

הסרט הדוקומנטרי החדש של דמי לובטאו הותיר אותנו פעורי פה. #ביקורת_סרט

 גלי קלש   |   18/10/2017  |    |    | 

אני מאוד חרדה לקראת הריאיון הזה". במילים אלו נפתח הסרט הדוקומנטרי החדש של דמי לובאטו. "בפעם האחרונה שעשיתי דבר כזה, הייתי מכורה לקוקאין", היא אומרת למצלמה. כשהיא מדברת על "דבר כזה", היא מתכוונת לסרט הדוקומנטרי הראשון שלה, Staying Strong, שיצא אי שם בשנת 2012. במבט לאחור, דמי מגלה שהדברים לא היו כפי שנראו על פני השטח: "באותה תקופה כל מה שעשיתי היה לקחת סמים ולהשתכר. סיפרתי לכולם כמה אני מאושרת מהדף החדש שפתחתי בחיי כשבעצם שום דבר לא השתנה".

מאז עברו הרבה מים בנהר ובסרטה החדש, "פשוט מתוסבכת", דמי מדברת על המאבק שהיא מנהלת מדי יום עם הפרעות האכילה שלה, הבדידות שהרגישה אחרי הפרידה מהאקס המיתולוגי ואפילו יוצאת מהארון כדו מינית בצורה הכי קלילה ומגניבה שיש.

מעבר למעריצים הנרגשים שקיבלו הצצה לחיים המטורפים של הכוכבת, יש לנו הרגשה שכל נער שיצפה בסרט החדש של לובאטו יוכל להרגיש הזדהות עם המון נושאים בהם הסרט עוסק.

בחלקו הראשון של הסרט הזמרת משתפת את הצופים בסיפור חייה ומדברת על כך שההשפעה של חיי הזוהר על מתבגרת צעירה הובילה אותה לשימוש בסמים קשים כבר בגיל 17. לאחר מכן, היא מעניקה תשובות על הפרידה הלא צפויה בשנה שעברה מבן הזוג ווילמר ולדרמה, שאותו היא עדיין אוהבת (מישהו יכול לגרום לשניים האלו לחזור כבר?).

אבל החלק שהשאיר אותנו המומים לחלוטין הוא הרגע בו דמי והמנהל אישי שלה סיפרו על התקופה שעברה לובאטו לאחר היציאה מהמכון לגמילה, בו התאשפזה הכוכבת במשך חודשיים כדי להיגמל מסמים, אלכוהול והפרעות אכילה. בזמן שהכוכבת האהובה המשיכה הלאה בחייה, שפטה ב"אקס פקטור", הוציאה אלבום שלישי והטיפה לכולם על קבלה עצמית - היא הייתה במקום אחר לגמרי: "לא היה אכפת לי מהקריירה שלי, הייתי חייבת להשתכר כדי לשרוד את מה שהרגשתי באותו הזמן".

בנוסף לכל זה, לובאטו פותחת בסרט את לבה בפני המעריצים ומגלה שהפרעות האכילה הן עדיין חלק נכבד מחייה, והיא כל הזמן מוטרדת מנושא האכילה ודימוי הגוף שלה.

ביחד עם כל הנושאים המשמעותיים, דמי לא שוכחת להפגין קצת קלילות כשהיא מספרת על התרגשות מהדייטים הראשונים אליהם יצאה, מראה לנו את חוש ההומור המפותח שלה ואפילו מכריזה על הימשכות טבעית שהיא חשה כלפיי נשים. גם אם אתם לא לובאטיקס מושבעים (מה? איך?!), יש לנו תחושה שתהנו מהסרט החושפני.

 

מדד הבייגלה: 4.5/5