מגזין

(צילום: YouTube)

היוטיוברית הזאת מצאה שימוש אלטרנטיבי לטמפונים, התוצאה תפיל אתכם מהרגליים

ואולי אפילו תנסו את זה בבית.

 ראש אחד   |   06/10/2016  |    |    | 

 

 

גם אתם צופים במדריכי טיפוח ביוטיוב? ברור, כי כולנו צריכים ללמוד איך לשים אייליינר בצורה מושלמת, איך למרוח לק נצנצים בצורה הנכונה או סתם איך להשיג את המראה המתולתל, לצורך העניין. מלבד מדריכי טיפוח אינפורמטיביים ומצוינים, בנבכי היוטיוב תוכלו למצוא סרטונים מעניינים, בלשון המעטה, שלא בטוח שאפשר ללמוד מהם, אבל משום מה, אנחנו עדיין לא מצליחים להסיר מהם את העיניים.

 

 

רייצ'ל מאיירס, הידועה גם בשם "באני" או בשם היוטיוב שלה grav3yardgirl, מתמחה בסרטונים כאלה. לבאני יש עמוד יוטיוב משוגע במיוחד שבו היא לוקחת על עצמה אתגרים רבים בתחומים שונים, ואתגר אחד שסקרן אותנו במיוחד הוא אתגר תלתול השיער. תבינו, באני במסע חיפושים נרחב אחר מוצרים שיעזרו לה לתלתל את שיערה הבלונדיני החלק. האם מדובר בתהליך מדעי שיביא לתוצאות מעשיות? לא. האם השיער שלה נראה טוב בסוף התהליכים? לא בטוח. האם זה מצחיק בטירוף? כן! 

 

צפו בבאני מתלתלת את שיערה באמצעות מרשמלו:

https://www.youtube.com/watch?v=oTKyRv4OboE

 

צפו בבאני מתלתלת את שיערה באמצעות צ'יטוס:

 

https://www.youtube.com/watch?v=s2_4OUivGhg

 

וכפי שהבטחנו לכם, באני מצאה שימוש אלטרנטיבי גם לטמפונים. עכשיו, כשאתם כבר מבינים מהי המטרה הסופית של באני, אתם בוודאי יכולים לנחש מה היא עשתה בהם. כן, באני קנתה שתי קופסאות גדולות של טמפונים אך ורק כדי ליצור תלתלים בשיערה. התוצאה: שעות של עבודה, הומור קורע במיוחד ולבסוף... טוב, נגלה לכם? או שתצפו בעצמכם?

 

צפו בסרטון בעצמכם!

 

https://www.youtube.com/watch?v=OxlSO6LJPO0

 

 

מה נגיד לכם, לפחות השיער שלה לא מריח מצ'יטוס כמו בפעם הקודמת.

 

 

הייתם מנסים את זה בבית?

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)