ראשי

(צילום מסך מיוטיוב)

היוטיוברים האהובים עליכם כבר מוכנים: החודש הכי טוב ביוטיוב יוצא לדרך

תבטלו את כל מה שתכננתם לחודש דצמבר.

 ראש אחד   |   01/12/2016  |    |    | 

 

חודש דצמבר ידוע כחודש הסופגניות, הגשמים ו... הוולוגים, כמובן! מדי שנה אלפי יוטיוברים מוציאים את המצלמה ומתעדים את חייהם לאורך כל חודש דצמבר, עד חג המולד. הטרנד התחיל בזכות היוטיוברית אינגריד נילסן, שהסתובבה עם מצלמה מדי יום בחודש דצמבר אי אז בשנת 2011 (!) והחליטה לקרוא לסדרת הסרטונים "ולוגמס".

 

 

בשש השנים שעברו מאז אימצו יוטיוברים מכל רחבי העולם את הטרנד ואף הרחיבו אותו לחודשים נוספים, אי לכך יש ולוגוסט באוגוסט וולוגטובר באוקטובר. אם אתם תוהים מה כל כך מעניין בצפייה בחיים של אנשים אחרים, כנראה מעולם לא נתתם לעניין הזדמנות אמיתית נטולת ציניות. בחרו את היוטיובר האהוב עליכם ביותר ותנו לו להכניס אתכם עמוק אל תוך העולם שלו, ללא מסכות, ללא פתיחים וסגירים מתוסרטים וללא פילטרים. אנחנו בעיקר מחכים לוולגמס של אשלי וקסמן בקשי - סליחה, ולוגמקה - השנה החליטה אשלי לצלם ולוג כל יום עד סוף חנוכה, שיומו האחרון ב-1 בינואר.

 

 

ואם זה לא מרגש מספיק, מדי שנה מסכם יוטיוב את כל הטרנדים שהתרחשו באותה שנה עם כל היוטיוברים החמים ביותר בסרטון Youtube Rewind. אמנם הסרטון האמריקאי עדיין לא שוחרר, אבל מי צריך יוטיוברים אמריקאים כשיש לנו כל כך הרבה כישרונות מדהימים בארץ? הסרטון הישראלי, בבימויו של אלדר חממי, עלה הלילה בערוץ היוטיוב של "הדובים" וצבר כבר כמעט 30 אלף צפיות.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=bLRg9ijars0

 

 

חודש יוטיוב שמח לכולם!

 

(אריאלה אביר/ariela.abir@gmail.com)

 

לערוץ היוטיוב של אריאלה, לחצו כאן.