מגזין

אנחנו כבר התמכרנו!  (צילום: סטודיו אדם)

הטרנד שכבש את העולם: חמשת חדרי הבריחה המומלצים בישראל

זהירות, ברגע שתלכו לאחד, לא תצליחו להפסיק! 

 ראש אחד   |   02/03/2016  |    |    | 

 

בשנה האחרונה אנחנו שומעים יותר ויותר על חדרי בריחה שנפתחים ברחבי הארץ. אבל מה זה בעצם חדר בריחה? משחקי הבריחה התחילו במקור כמשחקי מחשב. מכירים את משחק הבריחה הממוחשב של פאנטה? אז כזה, רק במציאות (נסו לשחק בו, זה אחלה אימון לחדר בריחה אמיתי ויש סיכוי שאפילו תזכרו לטיסה לברלין). ואיך המשחק עובד במציאות? אתם נכנסים לחדר עם החברים הכי טובים שלכם או עם המשפחה וצריכים לצאת ממנו בתוך שעה על ידי פתרון חידות שונות ומגוונות. לחדרים יש קו עלילה מגניב ועיצוב מושקע שיכניסו אתכם לאווירה בתוך שנייה! 

 אז למה אתם מחכים? אה, אתם עוד לא יודעים לאן ללכת. קבלו את החדרים הכי מומלצים ברחבי הארץ: 

 

1. שוד הבנק - חיפה

 

אנחנו לא רוצים לעשות עין הרע, אבל אומרים שזה אחד החדרים הכי טובים שיש. קבלו את תיאור העלילה: "כנופייה מפורסמת של שודדי בנקים חזרה לעסק! חבל שלא חשבתם על תכנית פעולה מראש … תאלתרו! יש לכם רק 70 דקות". נשמע מלחיץ, לא? היכנסו לאתר שלהם והזמינו חדר.

 

2. הנוגדן - רמת גן 

 

חדר בריחה סופר-מגניב ברמת גן. העלילה: "מה הייתם עושים אם הנוסחה הסודית של פאנטה הייתה נגנבת ורק אתם הייתם יכולים להחזיר אותה? יש לכם רק 60 דקות לחדור למעבדה הסודית ביותר לעזור לפרנקו להחזיר את הפאנטה לעולמנו!". נראה לכם שתצליחו? 

 

 

3. הגביע הקדוש - אשדוד

 

אין מצב שלא תתאהבו בחדר הבריחה הזה! אוהבים את "הארי פוטר"? ברור. חולמים ללכת להוגוורטס? ברור! אז החדר הזה יגשים לכם את החלום! 

העלילה: "אתם מוצאים את עצמכם בעולם מלא קסמים, הפתעות והרפתקאות. המשימה שלכם היא למצוא את גביע הקסם, אבל כדי לעשות את זה אתם צריכים ללמוד איך להשתמש בשרביטי קסם, לעבור דרך קירות ולשחק שחמט קסום. באסקייפ רום הזה אתם חייביםלעבוד בשיתוף פעולה מלא עם כל המשתתפים מהרגע הראשון, אחרת לא תצליחו לברוח מהחדר בתוך 60 דקות". אימא'לה, איזה מדהים זה, הינה האתר שלהם. 

 

4. עליסה בארץ הפלאות - תל אביב 

 

מי לא אוהב את הסיפור המהמם "אליס בארץ הפלאות"? אז בחדר הבריחה שמוקדש כולו לספר תוכלו לחוות את העולם המטורף של אליס על אמת! זהו תקציר העלילה: "הכול הפוך בעולם של עליסה.. האם תוכלו למצוא את הדרך חזרה?"

 

5. הבריחה מאלקטרז - אילת 

 

את הניסיון להימלט מהחדר הזה אתם מתחילים בעודכם כלואים מאחורי סוגר ובריח. נראה לכם שתצליחו לברוח מהכלא השמור ביותר בעולם? זה התקציר של החדר: "אתם תצטרכו לבנות תכנית בריחה כדי לברוח מהכלא המאובטח ביותר - אלקטרז!"

 

 

COOL - אז לאיזה חדר אתם מתכוונים ללכת? 

 

(מערכת R1ׂ)