סטייליש

(צילום: אתר Etsy, יח"צ חו"ל)

הטרנד הזה חזר לאופנה, וטוב שכך: 10 פאצ'ים שאנחנו חייבים בחיים שלנו

טרנד הפאצ'ים עשה קאמבק והשתלט על העולם, ומי אנחנו שנתנגד?

 ראש אחד   |   06/09/2016  |    |    | 

 

 

אם לא שמתם לב, האופנה של שנות התשעים חוזרת ובגדול. אנחנו זוכים לראות זאת בסגנונות לבוש שונים שעושים את דרכם לעולם האופנה של 2016 וגם במגמות שמשתלטות על עולם הקוסמטיקה, כדוגמת טרנד הלק המדהים הזה.

 

טרנד אחד שאהבנו במיוחד (ולא כל כך הבנו לאן הוא נעלם) עושה את דרכו בחזרה אלינו וכעת אפשר לאמץ אותו בקלות ובאהבה גדולה.

 

אנחנו מדברים, כמובן, על טרנד הפאצ'ים הצבעוניים! אתם זוכרים איך פעם אימא הייתה מגהצת לנו את הפאצ'ים היפהפיים על כל מה שרצינו לקשט? אחח, הייתה תקופה יפה. ובכן, מזל שהתקופה הזו חזרה ובענק. את הפאצ'ים אפשר להשיג ברשתות האקססוריז והאופנה ובאתרי הקניות המגוונים.

 

אנחנו כבר מאובססים על הטרנד לחלוטין! אפשר להוסיף את הפאצ'ים לז'קט ג'ינס או לכל פריט דנים אחר, להצמיד אותם לתיקים ובעצם לכל אקססורי שמתחשק לכם. אזהרה: זה ממכר.

 

הנה כמה פאצ'ים שאהבנו במיוחד:

 

פאץ' קשת צבעוני. 3.93 שקלים. פאץ' קשת צבעוני (מתוך: אתר Etsy. מחיר: 3.93 שקלים) פאץ' חללית קסום. מחיר: 13.89 שקלים. פאץ' חללית קסום (מתוך: אתר Etsy. מחיר: 13.89 שקלים) עם הפאטצ'ים בצורת אותיות תוכלו להגיד בדיוק את מה מה שאתם רוצים. (באדיבות: ברשקה 39.9-59.9 שקלים. צילום: יח"צ חו"ל) בעזרת פאצ'ים בצורת אותיות תוכלו להגיד בדיוק את מה שאתם רוצים (באדיבות: ברשקה 39.9-59.9 שקלים. צילום: יח"צ חו"ל) פאץ' חד קרן מהמם. מחיר: 15.88 שקלים. פאץ' חד-קרן מהמם (מתוך: אתר Etsy. מחיר: 15.88 שקלים) יש חובבי דונאטס בקהל? (מחיר: 7.42 שקלים) יש חובבי דונאטס בקהל? (מתוך: אתר Etsy. מחיר: 7.42 שקלים) או אולי בכלל פאץ' גלידה? (מחיר: 13.89 שקלים) או אולי בכלל חובבי גלידה? (מתוך: אתר Etsy. מחיר: 13.89 שקלים) האננסים מגיעים גם כמובן לטרנד הפאטצ'ים. באדיבות אבגד. מחיר: 3-10שקלים. צילום: עינת בר יוסף) גם האננסים מגיעים לטרנד הפאצ'ים (באדיבות אבגד. מחיר: 3-10שקלים. צילום: עינת בר יוסף) רוצים את כולם. באדיבות SPRING . מחיר: 49.90 שקלים. צילום יח"צ חו"ל) רוצים את כולם! (באדיבות SPRING . מחיר: 49.90 שקלים. צילום יח"צ חו"ל) או לעוף לחלל... אנחנו פשוט מתים על הטרנד הזה! (באדיבות: ברשקה 39.9-59.9 שקלים. צילום: יח"צ חו"ל) אנחנו פשוט מתים על הטרנד הזה! (באדיבות: ברשקה 39.9-59.9 שקלים. צילום: יח"צ חו"ל) פסטלים יפהפים. (באדיבות: pull and bear 39.90 שקלים. צילום: יח"צ חו"ל) פאצ'ים פסטליים יפהפיים (באדיבות: pull and bear 39.90 שקלים. צילום: יח"צ חו"ל)

 

PATCH - כבר התארגנתם על פאצ'ים? שלחו לנו תמונות שלהם!

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)