סטייליש

(קרדיט: Giphy.com)

כל הרגעים הגדולים משבוע האופנה בפריז

סטריט סטייל שלגמרי תרצו להעתיק!

 נועם גורביץ'   |   11/03/2017  |    |    | 

 

שבוע האופנה בפריז הוא המצופה ביותר מבין שבועות האופנה בזכות התצוגות הגדולות של שאנל, דיור ושל H&M, בזכות דוגמניות העל שפוקדות את העיר ובזכות אופנת הרחוב, שתמיד נראית בשיאה במהלך השבוע הזה. 

 

קשה לבחור את הרגעים הבלתי נשכחים מהשבוע שהיה, במיוחד כי כל רגע עם בגט וקרואסון הוא רגע מופלא, אך בכל זאת צמצמנו עבורכם את שמונת הרגעים הגדולים!

 

1. אופנת הרחוב של הסלבס

כל כך התרגלנו לצפות בסטריט סטייל של בלוגרי אופנה ושל עוברי אורח, שכמעט ושכחנו שגם סלבס משקיעים באופנת הרחוב שלהם ומציגים אאוטפיטים עוצרי נשימה! 

 

מייסי וויליאמס (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) מייסי ויליאמס (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) אמה רוברטס (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) אמה רוברטס (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) ג'יג'י חדיד (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) ג'יג'י חדיד (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) ניק ג'ונאס (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) ניק ג'ונאס (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) מדיסון ביר (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) מדיסון ביר (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) קנדל ג'נר (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) קנדל ג'נר (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

 

2. ג'יג'י וזאין

סתם כי הם ג'יג'י וזאין.

 

COUPLE GOALS (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) COUPLE GOALS (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

 

3. אופנת הרחוב של בלוגריות האופנה

כמובן, אי אפשר להתייחס לשבוע אופנה מבלי להתייחס למלכות הסטריט סטייל - הבלוגריות - שלובשות פעם אחר פעם אאוטפיטים מעוררי השראה ומעוררי טרנדים.

 

 

Sister power ?? @valentinaferragni

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

 

 

 

You guys voted for this black dress so I wore this to the @dior show by #MariaGraziaChiuri #dioraw17 #pfw

A post shared by Aimee Song (@songofstyle) on

 

 

 

Fashion Week friends ?: Swipe to see the fashionable pairs that took over #MFW.| ?: @humai #fashionweek

A post shared by Fashion Week (@fashion_week) on

 

4. הטיל בתצוגה של שאנל

אין ספק שהתצוגה של שאנל היא תמיד נקודת השיא בעונת שבועות האופנה, וזאת בזכות הקונספט המטורף שנבחר בכל פעם לעיצוב המסלול. הפעם עמדה התצוגה בסימן העתיד והחלל, ובתומה שיגרו טיל מדומה מתקרת האולם! על זה אומרים במערכת "ראש אחד" - הלם דג'נרס!

 

 

#CHANELGroundControl #CHANELFallWinter #PFW

A post shared by CHANEL (@chanelofficial) on

 

 

5. בלה חדיד וקיארה פראני באפטר פארטי של דיור

בלה וקיארה הן שילוב שלא חשבנו עליו מעולם, אבל עכשיו שראינו את השתיים מבלות באפטר פארטי של המותג דיור, אנחנו לא יכולים להפסיק להגיד SQUAD_GOALS#.

 

 

???? #TheBlondeSaladGoesToParis

A post shared by Chiara Ferragni (@chiaraferragni) on

 

 

6. בלה וג'יג'י חדיד בתצוגה של H&M

הרגע הגדול לא קשור בבגדים, במסלול או אפילו בקהל, אלא קשור במבט. כן, כן, קראתם נכון - מבט! בתצוגת האופנה הופיע דה וויקנד, AKA האקס של בלה חדיד, מה שיצר סיטואציה קלאסית של אחות גדולה מגוננת. בהליכת הסיום צעדו בלה וג'יג'י זו לצד זו, וכשהן חלפו על פני דה וויקנד, ג'יג'י הביטה בו ומיד לאחר מכן בלה הביטה בה וצחקקה. אנחנו מתים לדעת על מה הן דיברו בטלפתיה. 

 

 

That look you give your sister and she just knows @bellahadid @gigihadid @hm #pfw

A post shared by Nikki Ogunnaike (@nikkiogun) on

 

 

7. קארה דלווין וקנדל ג'נר מתאחדות

כמה חיכינו לאיחוד הזה! הבסטיות, שטענו בעבר שקשה להן להיפגש בגלל המרחק הרב ביניהן (קנדל גרה בלוס אנג'לס ואילו קארה חיה בלונדון), נפגשו לאחר חודשים ארוכים בתצוגת האופנה של שאנל. שום עין לא נותרה יבשה ושום צלם לא נותר בלי פלאש. מה? לא משנה, היה מרגש.

 

cake (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) cake (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

 

8. תצוגת האופנה של פנטי פומה וריהאנה

שיתוף הפעולה של המותג פנטי פומה וריהאנה הוא ההגדרה לסטריט סטייל מושלם. לא סתם עשרות אנשים משפיעים מעולם האופנה חיממו את כיסאות התצוגה, שנערכה בתוך ספרייה ענקית. והשיא? הדוגמניות צעדו על שולחנות הספרייה. #התעלפנו

 

חולמים לקבל לשם הזמנה (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) חולמים לקבל לשם הזמנה (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

 

 

 

 

איזה רגע הכי אהבתם?