ראשי

(קרדיט: giphy.com)

החזיקו חזק: פיודיפאי סוגר את ערוץ היוטיוב שלו

שמישהו יביא לנו כוס מים. ואם כבר אתם במטבח, אז נשמח לסנדביץ' שוקולד.

 ראש אחד   |   04/12/2016  |    |    | 

 

 

אנחנו מבקשים סליחה מראש מכל מי שהתעורר הבוקר עם חיוך על הפנים, אין לנו דרך להמתיק את הבשורה - פיודיפאי שוקל ברצינות לסגור את ערוץ היוטיוב שלו. בסרטון שהעלה במהלך סוף השבוע יצא הפיודס בטענות רבות נגד יוטיוב. בין היתר התלונן כי האלגוריתם של יוטיוב משתנה לעתים קרובות מדי מבלי ליידע את יוצרי התוכן בשינויים הצפויים להם, מה שגורם לגולשים להיחשף פחות לסרטונים של היוטיוברים האהובים עליהם.

 

 

פיודס המשיך והסביר כי הפסיק לצלם ולוגים יומיים מפני שהם לא קיבלו יותר משני מיליון צפיות, שזה אמנם נשמע הרבה, אך כשיש לך 49 מיליון עוקבים, מדובר בנתון מביך, שגורם לך לתהות אם הצופים שלך בכלל נהנים מהתוכן שבו אתה משקיע כל כך הרבה מחשבה.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=6-_4Uoo_7Y4

 

 

פיודיפאי העלה טענה - ספק בהומור ספק ברצינות מוחלטת - כי מספר העוקבים הגדול שלו גורם ליוטיוב להיטפל אליו ולנסות להוריד מכוחו כדי לתת במה ליוצרים שמשתמשים בשפה נקייה יותר ומציעים תוכן ידידותי לכל המשפחה. כך או כך החליט פיודס לסגור את הערוץ שלו ברגע שיגיע לחמישים מיליון רשומים. כרגע נראה שהוא רציני לגמרי, אבל אנחנו מקווים מאוד שברגע שציון הדרך המשמעותי הזה יגיע, מלך היוטיוב יירגע קצת ויחזור בו מההחלטה הרת הגורל הזו.

 

 

(אריאלה אביר/ariela.rosh1@gmail.com)

 

לערוץ היוטיוב של אריאלה, לחצו כאן.