בידור

כל מה שרצינו ועוד (צילום: באדיבות yes)

החדשות הכי טובות אבר: דיסני הכריזו שהם מתחילים להפיק 9 סרטים חדשים

איזה כיף לנו! 

 ראש אחד   |   26/04/2016  |    |    | 

 

נכון שהיו שמועות באוויר לפיהן אמה סטון תגלם את קרואלה דה ויל בגרסה חדשה של דיסני לסרט "על כלבים וגנבים" (101 כלבים דלמטיים)? וול, אתם יכולים לנשום לרווחה כי זה באמת קורה #התרגשות! דיסני בדיוק הכריזו על הסרטים החדשים שהם מתכננים להפיק, בהם "קרואלה" - לייב אקשן שיתאר את חייה המוקדמים של הנבלית האהובה עלינו מהסרט "על כלבים וגנבים". ואם כבר הזכרנו נבליות על, גם ההפקה של "מליפיסנט 2" יוצאת לדרך (אבל עדיין אין תאריכי יציאה כי מדובר בשלבי הפקה מוקדמים).

 

בעקבות ההצלחה של "ספר הג'ונגל" (צפיתם בסרט? אתם חייבים לראות אותו!), דיסני יצאו במה שנראה כהכרזה המהירה בהיסטוריה והודיעו שבעתיד יצא גם "ספר הג'ונגל 2". תכלס, אנחנו מבינים אותם, זה באמת אחד הסרטים הכי מרשימים שראינו בזמן האחרון.

 

עוד סרטים שעתידים לצאת - כי הרי אין דבר כזה יותר מדי סרטי דיסני: "קמט בזמן", המבוסס על ספר פנטזיה מצליח בעל אותו השם, עיבוד חדש ל"מפצח האגוזים" (נייס!), סרט שלם שמוקדש לטינקרבל בכיכובה של ריס וית'רספון וסרט המשך ל"מרי פופינס". גם "דמבו" של טים ברטון קיבל אישור סופי (תודה לאל) וכמוהו סרט נוסף, שייקרא Jungle Cruise, בכיכובו של דה רוק.  

 

NICE - כרגיל, יש למה לצפות! 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)