מגזין

באסטר עדיין לא נרגע (צילום: יח"צ)

החבורה הזו התחפשה לדמויות מ"ארתור" וניצחה את האלווין

כל התחפושות שאנחנו רואים באינסטגרם ממש גורמות לנו לרצות שפורים יגיע כבר

 אריאלה אביר   |   30/10/2017  |    |    | 

אומנם יש עוד זמן עד שהחג הטוב ביותר בעולם, פורים, יגיע (לא שזה מונע מאיתנו לתכנן כבר חודשיים שלמים את התחפושת שלנו), אבל בחו"ל חוגגים כבר מאז סוף השבוע האחרון את ליל כל הקדושים, שייערך מחר. החג, שהוא סוג של התחלופה הפורימית של ארצות הניכר, מוציא מהבתים את ילדי העולם בתחפושות מתוקות, מפחידות ולעיתים גם מתוחכמות, בדיוק כמו במקרה הזה.

בני נוער מאוסטין, טקסס, החליטו להתחפש לסדרה שכולנו גדלנו עליה, "ארתור", ובמקום להעתיק את המקור באופן מדויק, הם העדיפו לתת לסדרה האהובה את האינטרפרטציה שלהם.

החבורה נתנה לתחפושת הקבוצתית, שכוללת את ארתור, באסטר, פרנסין וכל שאר חברי הסקוואד האהוב עלינו ביותר, ניחוח קצת יותר אפל, שלדעתנו יצר שילוב מטורף בין הסדרה המצוירת לבין "ריברדייל" האופנתית.

כשדניאל נקולה, שלקח על עצמו את התפקיד של ארתור, פרסם את התמונות של התחפושת בטוויטר בצירוף הכיתוב "אם 'ארתור' הייתה דרמת נעורים בערוץ CW", הוא לא דמיין שהאינטרנט עומד להתחרפן.

התמונות גררו עשרות אלפי שיתופים ובקשות של גולשים שונים ליצור סדרת מתח המבוססת על "ארתור". #מה?! #האמת_שהיינו_צופים_בזה

היינו אומרים שאין סיכוי שמשהו כזה יקרה, אבל בעולם שבו קומיקס הופך לסדרת מסתורין מצליחה, שכעת מקבלת גם סדרת בת, אין לדעת מה צופן העתיד. שמישהו ישיג לנו את מנכ"ל נטפליקס על הקו!