בידור

מזל שטיי-טיי וקייטי השלימו כבר. (צילום: יח"צ)

הזמרת הרווחית ביותר בעולם היא כבר לא מי שאתם חושבים

קה-צ'ינג!

 עמרי ויסמן   |   21/11/2018  |    |    | 

השנה האזרחית מתקרבת לסיומה, וזה הזמן להתחיל בסיכומים. העיתון הכלכלי הנחשב "פורבס" פרסם את רשימת הזמרות הרווחיות ביותר בעולם בשנה החולפת, והתוצאות מפתיעות במיוחד.

טיילור סוויפט איבדה את מקומה בצמרת הרשימה לעומת השנה הקודמת, ונדחקה למקום השני, עם הכנסות של 80 מיליון דולר לכיסה הפרטי, בתקופה שבין יוני 2017 ויוני 2018 (ככה "פורבס" מודד את השנים הכלכליות שלו). למקום הראשון הגיעה דווקא קייטי פרי, שהסתפקה במקום התשיעי הצנוע בשנה שעברה, והביאה אותה הפעם בזינוק של שמונה מקומות בזכות רווח של 83 מיליון דולר! מעניין מה טיילור, שחתמה השבוע בלייבל תקליטים חדש (היא נטשה את "ביג מאשין" לטובת "יוניברסל"), חושבת על כך שקייטי עקפה אותה בסיבוב, ועוד יותר מעניין אם היא החליפה לייבלים בגלל זה.

בכל אופן, בהמשך הרשימה אפשר למצוא את ביונסה במקום השלישי עם 60 מיליון דולר, ואחר בסדר יורד את פינק (52 מיליון), ליידי גאגא (50 מיליון), ג'ניפר לופז (47 מיליון), ריהאנה (37.5 מיליון), הלנה פישר (32 מיליון), סליון דיון (31 מיליון) ובריטני ספירס (30 מיליון), שסוגרת את העשירייה הפותחת. ברכות לכולן, אבל אנחנו יודעים את האמת – כסף זה לא הדבר הכי חשוב בחיים. לפני כן, לא בסדר מסוים, יש לנו בריאות, אהבה ומילקשייק חמאת בוטנים.