סלבס

האמת? אתם יפים ביחד. (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

הוליווד רותחת: האם טום הולנד וזנדאיה יוצאים?

הסיפור הזה הופך למעניין יותר מיום ליום.

 עמרי ויסמן   |   16/07/2017  |    |    |    | 

בימים האחרונים התפרסמו דיווחים שצמד כוכבי "ספיידרמן: השיבה הביתה" הצעירים הם הרבה יותר מסתם עמיתים לעבודה. היו כאלה שטענו שטום וזנדאיה יצאו לחופשה משותפת, אחרים נשבעו שהם התאהבו כבר על סט הצילומים ואנחנו, לעומת זאת, חיפשנו במשך כל סוף השבוע הוכחות כלשהן לחיוב או לשלילה לפני שנצא בהצהרות. לצערנו, לא מצאנו את ההוכחות האלו, אך החדשות המסקרנות הן שהשניים התייחסו אתמול בעצמם לשמועות – בלי להכחיש או לאשר אותן!

"השמועה שאני הכי אוהבת היא שאנחנו יוצאים ביחד לחופשות. חה! לא יצאתי לחופשה כבר מיליון שנה!", צייצה זנדאיה, והולנד מיהר להגיב אחרי שש דקות בלבד: "זנדאיה, המסעות לקידום הסרט נחשבים לטיולים?", הוא תהה, וכאן זנדאיה קצת הובכה/ התבלבלה/ נלחצה וענתה תוך דקה משהו בסגנון "טוב, סיימתי להיום".

תפרשו את זה איך שאתם רוצים, אבל מה שבטוח זה שההערכות שהרומן קיים עדיין חיות ובועטות.

ועובדת טריוויה מעניינת לסיום: כידוע, טום הולנד הוא השחקן השלישי שמגלם את איש העכביש בעשור האחרון, אחרי טובי מגווייר ואנדרו גרפילד. גם טובי וגם אנדרו התאהבו בשחקניות שהיו לצדם על הסט – קירסטן דאנסט ואמה סטון בהתאמה - וסיפור האהבה שלהם עבר מהסרט למציאות. אז למה שטום וזנדאיה ישברו את המסורת? זה נכון שהקשר בין הדמויות של השניים בסרט קצת שונה והם לא בדיוק זוג – אבל חכו לסרט ההמשך שיצא בעוד שנתיים ואז נדבר (וזה לא בקטע של ספויילר, סתם ניחוש לא מאומת שלנו).