ראשי

הודעה מהעורכת הראשית: ראש אחד עושים היסטוריה!

אתם מוכנים לטוטאל דיגיטל? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת  כמה מילים מהעורכת הראשית שלנו, דנה זקס.  קוראים יקרים, אנחנו עושים היסטוריה.  אתם יודעים מה? בואו נתחיל מההתחלה. מה הדבר הראשון שאתם עושים בבוקר? בודקים את הסמארטפון, ברור. מה לגבי הדבר האחרון לפני השינה? כן, אני יודעת, בודקים את הסמארטפון. במהלך היום - איפה אתם קוראים, משחקים, לומדים? במחשב, או בסמארטפון, כמובן. מה אני מנסה להגיד פה? שאנחנו כאן ב"ראש אחד" מכירים אתכם ואת החיים הדיגיטליים שלכם מצוין ורוצים להתאים את עצמנו אליכם. לכן החלטנו לעשות מהפך - אנחנו קוראים לו "טוטאל דיגיטל".   מוכנים לזה? ממש בקרוב ישיק מותג הנוער המוביל במדינה, AKA אנחנו, אפליקציה ואתר חדש ומשודרג, שיכלול את כל התכנים שאתם הכי אוהבים, רק בגדול. הרבה יותר אופציות, וידאו, כתבות, בחנים, פיצ'רים חדשים וחוויית משתמש אינטראקטיבית שלא תקבלו בשום מקום אחר. בקיצור, כל מה שאתם צריכים במקום אחד.  אמרנו "היסטוריה"? המעבר המוחלט שלנו לדיגיטל יהיה חופף לסיום דרכו של ראש אחד כמגזין מודפס בעוד כמה חודשים, בתום 29 שנות פעילות מדהימות. הפרטים בקרוב, אבל תהיו בטוחים שמחכות לכם הפתעות.   אני חייבת להודות שמרגש אותי להיות חלק משלב כל כך משמעותי בהתפתחות "ראש אחד", מותג שמכיר את הקהל שלו, מתקדם עם העולם, מבין את צורכי הקורא החדש ויודע לספק לו תכנים איכותיים במדיות הכי מעודכנות. אנחנו עובדים קשה כדי להביא לכם את כל מה שאתם הכי רוצים - ונהנים מכל רגע שאנחנו עושים את זה. רואים, לא?   בינתיים אנחנו מחכים לכם באתר וברשתות החברתיות שלנו וממליצים לכם לאסוף את הגיליונות המודפסים של "ראש אחד" בחודשים הקרובים, הרי לא כל יום מחזיקים ביד פריט אספנות.   

 דנה זקס   |   28/02/2017  |    |    | 

 

 

כמה מילים מהעורכת הראשית שלנו, דנה זקס.

 

 

קוראים יקרים, אנחנו עושים היסטוריה. 

 

אתם יודעים מה? בואו נתחיל מההתחלה. מה הדבר הראשון שאתם עושים בבוקר? בודקים את הסמארטפון, ברור. מה לגבי הדבר האחרון לפני השינה? כן, אני יודעת, בודקים את הסמארטפון. במהלך היום - איפה אתם קוראים, משחקים, לומדים? במחשב, או בסמארטפון, כמובן. מה אני מנסה להגיד פה? שאנחנו כאן ב"ראש אחד" מכירים אתכם ואת החיים הדיגיטליים שלכם מצוין ורוצים להתאים את עצמנו אליכם. לכן החלטנו לעשות מהפך - אנחנו קוראים לו "טוטאל דיגיטל". 

 

 

מוכנים לזה? ממש בקרוב ישיק מותג הנוער המוביל במדינה, AKA אנחנו, אפליקציה ואתר חדש ומשודרג, שיכלול את כל התכנים שאתם הכי אוהבים, רק בגדול. הרבה יותר אופציות, וידאו, כתבות, בחנים, פיצ'רים חדשים וחוויית משתמש אינטראקטיבית שלא תקבלו בשום מקום אחר. בקיצור, כל מה שאתם צריכים במקום אחד.

 

 

אמרנו "היסטוריה"? המעבר המוחלט שלנו לדיגיטל יהיה חופף לסיום דרכו של ראש אחד כמגזין מודפס בעוד כמה חודשים, בתום 29 שנות פעילות מדהימות. הפרטים בקרוב, אבל תהיו בטוחים שמחכות לכם הפתעות. 

 

 

אני חייבת להודות שמרגש אותי להיות חלק משלב כל כך משמעותי בהתפתחות "ראש אחד", מותג שמכיר את הקהל שלו, מתקדם עם העולם, מבין את צורכי הקורא החדש ויודע לספק לו תכנים איכותיים במדיות הכי מעודכנות. אנחנו עובדים קשה כדי להביא לכם את כל מה שאתם הכי רוצים - ונהנים מכל רגע שאנחנו עושים את זה. רואים, לא?

 

 

 בינתיים אנחנו מחכים לכם באתר וברשתות החברתיות שלנו וממליצים לכם לאסוף את הגיליונות המודפסים של "ראש אחד" בחודשים הקרובים, הרי לא כל יום מחזיקים ביד פריט אספנות.

 

דנוש היפה