סלבס

זה לא הולך להסתכם בזה... (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

הדרמה ממשיכה: קמילה קביו שוברת שתיקה ומגיבה לראשונה מאז שעזבה את פיפת' הרמוני

"להגיד דבר כזה - זה פשוט לא נכון".

 עומר טסל   |   20/12/2016  |    |    | 

 

 

 

אתמול בבוקר קמנו לחדשות המרעישות והמאכזבות מבית פיפת' הרמוני, לפיהן קמילה קביו עזבה את הלהקה. אנחנו עדיין מנגבים את הדמעות, הרי מדובר בחדשות מפתיעות שמזכירות לנו את מקרה זאין בעוזבו את וואן דיירקשן. ובינינו, כולם יודעים שמאז עזיבתו הלהקה איננה אותו הדבר.

 

 

(קרדיט: giphy.com)

 

 

 

וול, לפני שנעשה מהומה על לא מאומה, נאחל ונקווה שזה לא יהיה גורלה של להקת הבנות האהובה (טפו, טפו, טפו). נכון, אמנם קמילה הייתה עמוד התווך של הלהקה, אבל זה לא אומר שהבנות לא יצליחו לשחזר את ההצלחה כשהן ארבע בלבד. בנות, אנחנו מאמינים בכן!

 

 

 

 

לאחר ההודעה הדרמטית מטעם הלהקה חיכינו בסבלנות לתגובתה של קמילה עצמה, וזאת לא איחרה להגיע. להזכירכם, בהודעה שפורסמה בעמוד הטוויטר הרשמי של הלהקה נכתב כי "מנהליה של קמילה קביו הודיעו על עזיבתה את הלהקה". על פניו, ההודעה רמזה שהעזיבה הייתה פתאומית, אבל קמילה פרסמה בעמוד הטוויטר האישי שלה מכתב ובו ביטאה את הפתעתה מההודעה הרשמית ומכחישה את ההאשמות לפיהן עזבה במפתיע. 

 

 

 

 

"להגיד שבנות הלהקה התוודעו לעזיבתי דרך מנהלי האישיים זה פשוט דבר לא נכון", היא כותבת במכתב, "הבנות היו מודעות לרגשותיי לאורך השיחה הכה-ארוכה שניהלנו לגבי העתיד". מזה אפשר להבין שיש צד נוסף לסיפור.

 

 

 

רגע, מה? (קרדיט: giphy.com)

 

 

 

לסיכום ולמרות המחלוקות איחלה קמילה כל טוב לבנות, שבסופו של דבר היו שותפות בלתי מעורערות להצלחתה. הרי לפני כמעט חמש שנים הגיעו הבנות לתכנית הכישרונות "אקס פקטור" בארצות הברית כמתמודדות אלמוניות - ויצאו מהתכנית כלהקה מגובשת ומצליחה. עזבו את התככים, אנחנו מקווים שהמתח בין שני הצדדים יתפוגג ושנזכה למלא מוזיקה חדשה מכולן בשנה החדשה. זה הכי חשוב, לא?

 

 

 

מלא מוזיקה בבקשה, תודה. (קרדיט: giphy.com)

 

 

"