בידור

(קרדיט: giphy.com)

הדמות הכי מעניינת ב"יחידת המתאבדים" מקבלת ספין אוף משלה

ולא, זה לא הג'וקר.

 ראש אחד   |   18/09/2016  |    |    | 

 

גם אם הדעות על "יחידת המתאבדים" חלוקות (כבר סיפרנו לכם שמבקרי הקולנוע קטלו אותו), כולם יסכימו על דבר אחד: דמותה של הארלי קווין היא הדמות הכי טובה בסרט: היא מעניינית, היא מוזרה, היא מאוד חזקה והיא היחידה מל הדמויות שאשכרה נפחד לפגוש בסמטה חשוכה (נו, טוב, גם הג'וקר נכנס לקטגוריה הזאת). 

 

לכן אתם בוודאי יכולים לתאר כמה שמחנו כששמענו שמרגו רובי (השחקנית שמגלמת את הארלי קווין) חתמה על חוזה עם חברת האחים וורנר להשתתף בסרט ספין אוף לדמותה. החדשות הטובות לא מסתיימות כאן, כי מרגו עומדת להיות גם אחת המפיקות של הסרט הזה (כבוד, היא רק בת 26!). 

 

אגב, לא רק שמדובר בחדשות מעולות לחובבי הסרט, אלא גם לעולם הקולנוע בכלל - עושה רושם שבשנים הקרובות נראה עוד ועוד נשים שמובילות סרטי פעולה ומדע בדיוני. "וונדר וומן", למשל, יצא בקיץ הבא (גל גדות, היא משלנו!), ויש גם דיבורים משמעותיים על סרט שלם שבמרכזו תעמוד האלמנה השחורה (סקרלט ג'והנסון, לא משלנו). דוגמה אחרת היא הריימיק של "אושן 11", והפעם בכיכובן של נשים במקום חבורת הגברים המקורית. שמעו, יש מצב שהעולם הקולנועי התבגר וכבר לא מפחד להציב גיבורות חזקות בסרטים עתירי תקציב שאמורים לשבור קופות? נחכה ונראה.

 

 

via GIPHY

NICE - רוצים לראות עוד גיבורות על המסך שלנו! 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)